چطور ایمیل های سایت را لینک کنیم

چطور ایمیل های سایت را لینک کنیم

در این مقاله خواهید آموخت چطور ایمیل های خود را لینک کنید و اینکه اینکار اصولا صحیح است یا ممکن است درست نباشد که در سایت انجام شود .

اشتراک گذاری
کل بازدیدها : ۵۱۵بازدید های امروز : ۱

تاریخ انتشار : ۲۸-۰۴-۱۴۰۳

در هنگام ساخت وب‌سایت خود، یکی از مهمترین مسائلی که باید در نظر گرفت، این است که چگونه با بازدیدکنندگان خود ارتباط برقرار کنید. در برخی موارد، شما ممکن است بخواهید اطلاعات آدرس ایمیل خود را در سایت خود قرار دهید تا بازدیدکننده سایت بتواند با شما تماس بگیرد.

شما می‌توانید با ایجاد لینک ایمیل در وردپرس یا با کمک کد HTML این کار را انجام دهید. در این پست، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می‌توانید لینک‌های ایمیل را در وردپرس ایجاد کنید و نمونه‌هایی از آنچه که لینک‌های شما می‌توانند به نظر برسند را ارائه خواهیم داد.

چطور ایمیل های سایت را لینک کنیم به ایمیلمان ؟

شما می‌توانید لینک‌های ایمیل را با استفاده از کد یا مستقیماً در ویرایشگر پست وردپرس ایجاد کنید. ما به شما هر دو روش ایجاد لینک ایمیل را نشان خواهیم داد. بنابراین بدون تأخیر بیشتر، بیایید شروع کنیم.

اضافه کردن لینک به ایمیل در وردپرس

اضافه کردن لینک به آدرس ایمیل شبیه افزودن سایر لینک‌های عادی در وردپرس است. هنگام افزودن لینک، از http:// یا https:// به همراه بقیه قسمت آدرس استفاده خواهید کرد.

add link چطور ایمیل های سایت را لینک کنیم

برای ایجاد پیوند ایمیل، به جای استفاده از http:// ، باید از mailto: استفاده کنید. هنگامی که بازدیدکننده روی mailto: کلیک می کند، یک پنجره جدید برای ترکیب ایمیل باز می شود به جای پیوند وب سایت.

برای افزودن پیوند ایمیل در وردپرس، متنی که می خواهید پیوند را به آن اضافه کنید را انتخاب کنید، سپس روی نماد پیوند کلیک کنید، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

این کار پنجره پاپ آپ افزودن پیوند را باز می کند که می توانید پیوند mailto خود را اضافه کنید. برای بستن پنجره پاپ آپ افزودن پیوند، روی دکمه وارد کردن کلیک کنید، همانطور که در زیر نشان داده شده است.

add email links چطور ایمیل های سایت را لینک کنیم

تمام شد! حالا با کلیک بر روی پیوند ایمیل، بازدیدکنندگان می توانند با شما تماس بگیرند.

اضافه کردن لینک ایمیل به صورت دستی در وردپرس با استفاده از HTML

اگر می‌خواهید لینک ایمیل را در یک ویجت متنی یا یک فایل قالب وردپرس اضافه کنید، نیاز است که با نوشتن کدهای HTML، لینک را اضافه کنید. برای اضافه کردن لینک ایمیل در متن پست خود، باید کد زیر را به پست خود اضافه کنید:

Copy to Clipboard

شما می‌توانید با رفتن به پست خود، با کلیک بر روی آیکون ‘+’، بلوک HTML سفارشی را اضافه کنید.

add custom HTML 1 چطور ایمیل های سایت را لینک کنیم

چرا در صفحات و نوشته‌های وردپرس از اضافه کردن لینک ایمیل بهتر است پرهیز کنیم

قبل از اینکه لینک ایمیل را در وردپرس اضافه کنید، باید مشکلاتی که با آن مواجه خواهید شد را در نظر بگیرید.

دعوت به اسپم بیشتر است

زمانی که آدرس ایمیل خود را به صورت علنی اعلام می کنید، خطر افزایش هرزنامه وجود دارد. بهتر است مواظب باشید، زیرا هکرها با استفاده از ایمیل های دامنه، هزاران پیام هرزنامه ارسال می کنند. این پیام ها ممکن است شامل انتشار نرم افزارهای مخرب یا ایمیل های فیشینگ باشد که برای دزدیدن اطلاعات شخصی شما طراحی شده اند.

برای مقابله با این مشکل، می توانید از افزونه های کدگذاری ایمیل استفاده کنید. افزونه های کدگذاری ایمیل مانند Email Encoder به شما کمک می کنند تا یک گام جلوتر از هرزنامه ای قرار بگیرید، زیرا آنها به طور مداوم تاکتیک های خود را تغییر می دهند.

پیچیدگی های ارسال ایمیل

استفاده از لینک ایمیل در وردپرس باعث می شود دستگاه بازدیدکننده، ایمیل پیش فرض خود را باز کند. به عنوان مثال، اگر بازدیدکنندگان از نرم افزار Outlook استفاده می کنند، یک پنجره پیام جدید در Outlook باز می شود.

متأسفانه، اگر کسی چندین آدرس ایمیل را در دستگاه خود ذخیره کرده باشد، این اغلب به مشکلاتی منجر خواهد شد. در این صورت، احتمال وجود دارد که دستور mailto: پیام ها را از آدرس پاسخ اشتباه برای برخی از کاربران ارسال کند.

سخن انتهایی

اجازه دادن به بازدیدکنندگان برای تماس با شما امری ضروری است. وردپرس به شما امکان اضافه کردن لینک به آدرس ایمیل را می دهد؛ با این حال، استفاده از یک فرم تماس، معقول تر به نظر می رسد. در هر دو حالت، فراهم کردن راهی برای تماس با شما، قابلیت بهبود روابط با مشتریان یا ارائه فرصت های جدید را دارد.

  • پاسخ به چند سوال متداول :

استفاده از فرم تماس بهتر است یا لینک مستقیم به ایمیل ؟

استفاده از فرم تماس به جای لینک ایمیل، بسیاری از مشکلاتی که در استفاده از لینک ایمیل وجود دارد را حل می کند.

اولاً، با فراهم کردن فرم تماس، شما می توانید کنترل بهتری بر روی اطلاعات مخاطبانتان داشته باشید. در لینک ایمیل، بازدیدکنندگان می توانند آدرس ایمیل شما را دریافت کرده و به شما ایمیل ارسال کنند، در نتیجه شما نمی دانید که درخواست مشتری شما با چه ایمیلی فرستاده شده است و نمی توانید ردیابی کنید. با فرم تماس، با ایجاد فیلدهای لازم، می توانید اطلاعاتی همچون نام، ایمیل، تلفن و موضوع پیام را از بازدیدکنندگان دریافت کنید و بهترین پاسخ را به آنها بدهید.

ثانیاً، با فراهم کردن فرم تماس، شما می توانید به شکل بهتری از نظر امنیتی عمل کنید. همانطور که گفته شد، لینک ایمیل می تواند باعث ارسال هرزنامه شود. با استفاده از فرم تماس، می توانید از کپچا و دیگر مکانیزم های ضد هرزنامه برای محافظت از فرم تماس خود استفاده کنید.

سوماً، با فراهم کردن فرم تماس، می توانید بهترین تجربه کاربری را برای بازدیدکنندگانتان فراهم کنید. فرم تماس به بازدیدکنندگانتان اجازه می دهد به شکل مستقیم با شما تماس بگیرند، بدون نیاز به کپی کردن آدرس ایمیل و پیدا کردن نرم افزار ایمیل مورد نظر.

خواندن این مقاله نیز ممکن است برای شما جالب باشد : چگونه به راحتی ایموجی ها را در وردپرس خود اضافه کنید