چگونه به راحتی ایموجی ها را در وردپرس خود اضافه کنید

چگونه به راحتی ایموجی ها را در وردپرس خود اضافه کنید

در این مقاله خواهید آموخت که چگونه به راحتی ایموجی ها را در وردپرس خود اضافه کنید و متن های خود را از یکنواختی خارج کنید

اشتراک گذاری

کل بازدیدها : ۶۶۳بازدید های امروز : ۱

آیا می خواهید پشتیبانی از ایموجی را به وردپرس خود اضافه کنید؟

❤🎶💖😉🌹🎁👏🤷‍♀️🎂✔

استفاده از ایموجی ها در وردپرس بسیار آسان است زیرا وردپرس دارای پشتیبانی داخلی از ایموجی است. شما می توانید از ایموجی ها در وردپرس در هر مکانی و بدون نصب هیچ پلاگین جداگانه ای استفاده کنید. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی از ایموجی ها در وردپرس در دستگاه های مختلف استفاده کنید.

ایموجی ها چه هستند ؟

ایموجی ها نمادهای کوچک تصویری هستند که می توانند در راستای متن برای بیان احساسات و سایر عبارات استفاده شوند.

Using emojis on the web

ایموجی ها از نمایش متنی حالات چهره در ارتباطات آنلاین به وجود آمده اند. در روزهای اولیه اینترنت، از متن و علائم نگارشی برای نشان دادن حالات چهره استفاده می‌شد و به آن شکلک می‌گفتند. " مانند :) "
به تدریج، این به نمایش گرافیکی آن عبارات تبدیل شد. آنها با نام های مختلفی شکلک، ایموجی، تویموجی و غیره نامیده می شدند. آنها از اواخر دهه ۹۰ وجود داشتند و به تدریج توسط سیستم عامل های مختلف در وب و دستگاه های تلفن همراه سازگار شدند. وردپرس پشتیبانی از کاراکترهای ایموجی مدرن را در وردپرس ۴.۲ اضافه کرد. قبل از آن، برای افزودن ایموجی به وب سایت وردپرسی خود به یک افزونه ایموجی وردپرس جداگانه نیاز داشتید. همانطور که گفته شد، بیایید نحوه اضافه کردن ایموجی در وردپرس را بررسی کنیم.

استفاده از ایموجی ها در وردپرس در ویندوز

به سادگی پست یا صفحه ای را که می خواهید در آن ایموجی درج کنید باز کنید . در ویرایشگر محتوای وردپرس، روی قسمت متن کلیک کنید و سپس( Windows + . ) را فشار دهید. ( دکمه ویندوز و نقطه ) سپس پنجره ای از اموجی ها و سایر شکلک ها برای شما نمایان میشود که میتوانید از میان آنها انتخاب کنید .

Adding emojis in WordPress on Windows computers

می توانید ایموجی هایی را که می خواهید استفاده کنید جستجو کنید یا آنها را مرور کنید. هنگامی که Emoji را که می خواهید استفاده کنید پیدا کردید، برای درج آن در قسمت متن کلیک کنید.

استفاده از ایموجی ها در وردپرس در مک

یک بار دیگر، باید پست، صفحه یا هر قسمت ویرایش متن دیگری را در وبلاگ وردپرس خود باز کنید.
کلیک کنید تا مطمئن شوید مکان نما در یک ناحیه متنی قرار دارد و سپس کلیدهای Command + Control + Space را با هم فشار دهید.

Inserting emojis in WordPress on a Mac computer

با این کار یک پنجره بازشو ظاهر می شود که در آن می توانید ایموجی ها را مرور کرده و به دنبال آن بگردید. هنگامی که ایموجی مورد نظر خود را پیدا کردید، باید دوبار کلیک کنید تا آن را در متن خود وارد کنید.

استفاده از اموجی ها در وردپرس در iOS و iPadOS

اگر روی وب‌سایت وردپرسی خود با استفاده از آیفون یا آی‌پد کار می‌کنید، می‌توانید به راحتی به صفحه‌کلید ایموجی دستگاه خود بروید تا ایموجی اضافه کنید. به سادگی در دستگاه iOS یا iPad خود وارد وردپرس شوید. پست یا صفحه‌ای را که می‌خواهید در آن از شکلک‌ها استفاده کنید ویرایش کنید و روی قسمت متن ضربه بزنید. اکنون صفحه کلید بومی را روی صفحه نمایش خواهید دید.

Emoji button in iOS

اکنون روی دکمه Emoji ضربه بزنید تا به صفحه کلید Emoji بروید. دستگاه شما شکلک هایی را نشان می دهد که می توانید اضافه کنید.

می توانید ایموجی ها را بر اساس دسته بندی مرور کنید یا نماد شکلک ها را جستجو کنید. هنگامی که ایموجی را پیدا کردید، به سادگی ضربه بزنید تا آن را در پست خود قرار دهید.

سپس می توانید روی دکمه ABC ضربه بزنید تا به صفحه کلید متنی برگردید.

استفاده از ایموجی ها در وردپرس در اندروید

تلفن‌ها و تبلت‌های اندرویدی نیز از ایموجی‌ها پشتیبانی می‌کنند.به سادگی پست وردپرس یا صفحه ای را که می خواهید از ایموجی ها استفاده کنید باز کنید. در صفحه ویرایش، روی یک قسمت متن ضربه بزنید و صفحه کلید اصلی دستگاه شما ظاهر می شود.

android emoji button چگونه به راحتی ایموجی ها را در وردپرس خود اضافه کنید

در صفحه کلید، روی دکمه Emoji ضربه بزنید تا به صفحه کلید Emoji بروید.اکنون صفحه‌کلید ایموجی را می‌بینید که می‌توانید در آن جستجو یا مرور کنید تا شکلک‌هایی را که می‌خواهید اضافه کنید پیدا کنید.

به سادگی روی ایموجی ضربه بزنید تا آن را به پست وردپرس خود اضافه کنید.

می توانید با ضربه زدن روی دکمه ABC به صفحه کلید متنی برگردید.

نحوه غیرفعال کردن ایموجی در وردپرس

با استفاده از افزونه Disable Emojis می توانید پشتیبانی از Emoji را در وردپرس غیرفعال کنید. افزونه Disable Emojis عملکرد Emoji را در وردپرس غیرفعال می کند. با این حال، هنوز هم می‌توانید ایموجی‌ها را در تمام مرورگرهای وب به روز تر اضافه کنید. این افزونه فقط واکشی اولیه DNS ایموجی ها را در وردپرس غیرفعال می کند. این برای بهبود حریم خصوصی و سازگاری بیشتر یک وب سایت وردپرس با GDPR انجام می شود.

سخن نهایی

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه استفاده از پشتیبانی اموجی ها در وردپرس کمک کرده باشد. اگر به مطالب تخصصی و عمومی در زمینه سئو ، طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ علاقه داشتید میتوانید به صفحه " آموزش های رایگان " مجازی مارکت مراجعه کنید