خدمات پشتیبانی سئو

یکی از دقدقه های افرادی که وب سایت خود را سئو نموده اند عدم افت سایت در رتبه های و جایگاه های کسب شده می باشد ، خدمات پشتیانی سئو مجموعه مجازی مارکت با هدف تثبیت و ارتقای رتبه ی وبسایت شما در گوگل و همچنین بهبود سایر کلمات برای رسیدن به جایگاه های بهتر خدمت شما ارائه می گردد که در ادامه با روند اجرای آن و تعرفه های پیش بینی شده بیشتر آشنا خواهید شد .
هدف است که فعالیت های این شرکت به نحوی انجام پذیرد که یک همکاری بلند مدت و رضایتبخش بین دو طرف صورت پذیرد .

پشتیبانی سئو خدمات پشتیبانی سئو
طراحی سایت شرکتی

پشتیبانی سئو چیست ؟

کلیه اقداماتی که سبب می گردد وبسایت شما در جایگاه های مناسبی که در گوگل کسب نموده است افت نداشته باشد خدمات پشتیبانی سئو گفته می شود ، در پشتیبانی و نگهداری این مجموعه فعالیت ها تا حدود زیادی مشابه فعالیت ها واقدامات خدمات سئو می باشد یعنی علاوه بر اینکه سایت شما در رتبه های گوگل افت نخواهند داشت بلکه در کلمات کلیدی بیشتری نیز در نتایج جز لینک های نخست خواهد آمد .
با توجه به اینکه وبسایت های زیادی در کسب و کارهای مختلف به شدت در حال رقابت هستند تثبیت در جایگاه های مناسب در گوگل کاری بسیار دشوار است که نیازمند فعالیت و زمان زیادی می باشد همچنین بایستی توجه داشته باشید که الگوریتم های گوگل دائما در حال تغییر و به روز رسانی هستند و با هر آپدیت ممکن است رتبه ی وبسایت های زیادی تغییر کند ، بنا براین خدمات پشتیبانی سئو سایت امری ضروری برای وبسایت هایی است که میخواهند نتایج درخشان و همیشگی از گوگل بگیرند

معرفی تیم مجازی مارکت

این مجموعه متشکل شده است از افرادی با دانش و با تجربه که در بخش های مختلف از جمله خدمات طراحی سایت ، سئو ، افزایش بازدید و ارتقای سایت ، انجام امور طراحی گرافیکی ، مدیریت شبکه های اجتماعی ، ساخت تیزرهای تبلیغاتی ، تولید محتوا ، امنیت وب سایت ، مشاوره حرفه ای رشد کسب و کار در فضای آنلاین ، دیجیتال مارکتینک ، تبلیغات آنلاین و … در حال فعالیت هستند .
تیم مجازی مارکت با الویت قراردادن رضایتمندی مشتریان در تمام امور و مراحل فعالیت های خدمات خویش را به نحوی برنامه ریزی می نماید که به بهترین شکل و به نحو احسنت خواسته های مشتریان خود را به انجام برساند و تجربه ای عالی از همکاری را برای آنها رقم بزند . کافیست تا یکبار به ما اعتماد نمایید تا برای همیشه مشتری ما باقی بمانید
برای سفارش خدمات سئو یا مشاهده قیمت های به روز خدمات سئو وارد صفحه خدمات سئو حرفه‌ای – سئو تخصصی با تیمی با تجربه شوید .

تعهد کاری بالا

همانطور که قبل تر نیز اشاره گردید جلب رضایتمندی شما الویت اصلی این مجمووعه می باشد و به همین دلیل تعهد کاری بالایی را به شما تضمین می نماییم ، که شامل تحویل به موقع تمامی پروژه ها ، انجام اصولی و درست فعالیت ها ، انجام اقدامات دقیقا طبق آن چیزی که در ابتدا توافق شده است ، پشتیبانی و پاسخگویی بسیار مناسب و … می باشد . قطعا رضایتمندی شما پس از انجام کار را تضمین می کنیم  .

تجربه کاری بالا

استفاده از تیم متخصص

قیمت های عالی

ویرایش و ارتقای سایت

در صورتی که وب سایت شما برای ارتقای بهتر یا تثبیت قوی تر در گوگل نیاز به ویرایش داشته باشد ما می توانیم با هزینه های کاملا مناسب آن را برای شما انجام دهیم و نواقص آن را مرتفع سازیم . همچنین اگر به صفحه ” خدمات ارتقای سایت و افزایش بازدید ” مراجعه نمایید خدمات ویژه ما را برای ارتقا و افزایش بازدید سایتها مشاهده خواهید نمود که مفصلا راجبه هر کدام توضیحات داده شده است . که با انجام این خدمات بر روی وب سایت شما به مراتب شاهد بازخورد بهتری از وبسایتتان خواهید بود .

کسب رتبه های مناسب برای وب سایت شما

همانطور که قبلا نیز اشاره شده علاوه بر تثبیت رتبه ی وب سایت شما در نتایج نخست با ارائه خدمات نگهداری و پشتیبانی سئو شما می توانید در کلمات کلیدی دیگری نیز رتبه های مناسبی کسب نمایید و به سبب آن بازدید های وبگاه خود را چندین برابر کنید ، اگر خدمات پشتیبانی سئو خود را برای مدت طولانی ادامه دهید قطعا در تمام کلمات کلیدی مرتبط با وب سایت خود جز نتایج نخست خواهید بود و تبدیل به یکی از برند ها در زمیه شغلی خود خواهید شد .

نحوه قیمت گذاری

قیمت هایی که در ادامه خواهید دید با توجه به زمانی که صرف وب سایت شما و همچنین هزینه هایی که بابت آن خواهد شد تعیین گردیده است البته شایان ذکر است که خدمات پشتیبانی سئو سایت شما می تواند توافقی و براساس بودجه مد نظر شما نیز باشد که در اینصورت بایستی نسبت به مبلغ پرداختی شما ظرح وظایف و فعالیت ها مشخص گردد و به نسبت همان پشتیبانی سئو را انجام داد .
پرداخت هزینه این پشتیبانی به صورت ماهانه و در اول هر ماه می باشد که بایستی بدون تاخیر پرداخت گردد و گرنه فعالیت پشتیبانی و نگهداری سئو متوقف خواهد شد تا زمانی که وجه مورد نظر واریز شود .

تعرفه های خدمات پشتیبانی سئو

هزینه های پشتیبانی و نگهداری سئو سایت تا حد زیادی می تواند توافقی باشد و بنا به خواسته و بودجه شما قیمت نهایی تعیین گردد . ما در مجموعه مجازی مارکت همواره سعی داریم که کمترین قیمت را نسبت به رقبا و شرکت های مطرح به متقاضیان ارائه دهیم و در عین حال کیفیت بالاتری را نیز برای آنها به انجام برسانیم

پلن پایه

این پکیج شامل وب سایت هایی می باشد که در کلمات کلیدی هدف رقابت پذیری کمتری دارند و یا اینکه رتبه مناسبی را توانسته اند کسب نمایند ، در این پلن کلیه فعالیت مربوط به سئو به جز خدمات رپورتاژ آگهی ، ویرایش و ارتقای سایت انجام خواهد شد

جهت کسب اطلاع از مراحل پرداخت و قیمت های دقیق تر با ما در تماس باشید

پلن حرفه ای

اگر وب سایت شما در کلمات کلیدی پر رقابتی باشد یا اینکه رتبه های شما در نتایج گوگل جایگاه های مناسبی نباشد بایستی که با این پلن کار خود را آغاز نمایید . در این پکیج کلیه خدمات سئو به همراه خدمات رپورتاژ آگهی و خدمات ارتقای وب سایت ارائه خواهد گردید .

جهت کسب اطلاع از مراحل پرداخت و قیمت های دقیق تر با ما در تماس باشید

سخن انتهایی

در این مقاله سعی شده که شما با اطلاعات آگاه تری نسبت به خدمات پشتیبانی سئو اقدام نمایید ، اگر همچنان سوالی برای شما باقی مانده است میتوانید از طریق یکی از راه های زیر با ما در ارتباط باشید و تمامی سوالات خود را از ما بپرسید تا کارشناسان ما نیز با دقت فراوان پاسخگوی شما باشند . همچنین میتوانید در قسمت دیدگاه ها سوالات و یا نظرات خود را مطرح سازید .
با اعتماد به تیم مجازی مارکت کسب و کار و وب سایت خود را به مرحله فراتری ببرید و درامد بیشتری را کسب نمایید .

اطلاعات تماس

تهران ، خیابان انقلاب بین خیابان دانشگاه و ابوریحان ساختمان فروردین واحد اول
( با کلیک دکمه های زیر به راحتی با ما در تماس باشید )

مدیریت شبکه های مجازی پشتیبانی سئو
طراحی انواع سایت پشتیبانی سئو
تبلیغات گوگل پشتیبانی سئو
ارتقای سایت پشتیبانی سئو
امنیت وب سایت پشتیبانی سئو
تولید محتوا2 پشتیبانی سئو