خدمات سئو حرفه ای و تخصصی

خدمات سئو تخصصی و حرفه ای یکی از اصلی ترین خدمات مجموعه بزرگ مجازی مارکت می باشد . دانش ، تجربه بالا ، قیمت های مناسب و استفاده از نیروهای متخصص تنها بخشی از ویژگی هایی است که سبب گردیده در حوزه خدمات سئو بتوانیم اعتماد افراد کثیری را جلب کنیم و وب سایت های زیادی را به لینک ها نخست گوگل در کلمات کلیدی مختلفی تبدیل نماییم .
هدف ما همواره جلب رضایت صد در صدی شما و همکاری بلند مدت با تمامی مشتریان عزیزمان می باشد ، به همین منظور است که برای تک تک پروژه هایی که می گیریم تمام تلاش خود را خواهیم نمود تا کمترین زمان بهترین نتیجه را بدست آوریم .
برای اطلاع از قیمتهای سئو و موارد مربوط به آن تا انتهای این مقاله همراه ما باشید 

سئو سایت
سئو سایت
طراحی سایت شرکتی

خدمات سئو سایت چیست و شامل چه مواردی است ؟

به تمامی فعالیت هایی که سبب می گردد وب سایت شما در کلید واژه های مد نظرتان در موتورهای جستجو که معروف ترین آنها گوگل می باشد جز رتبه های اول قرار گیرد سئو گفته می شود . علاوه بر گوگل موتورهای جستجوی دیگری نیز وجود دارند همچون یاهو یا بایدو ولی این موتور جستجو انقدر بازدید کننده به ویژه در ایران دارد که تمامی سایت ها و کسب و کار ها حضور در گوگل را الویت اصلی خویش قرار داده اند .
شما حتی اگر بهترین طراحی سایت هم داشته باشید و هزینه های فراوانی هم بابت آن کرده باشید اما پس از آن فعالیت های سئو راآغاز نکرده باشید نمیتوانید از وب سایت خود نتیجه مناسبی بگیرید زیرا که رقابت برای تصاحب نتایج گوگل کاری بسیار دشوار گردیده است و انجام آن نیز باید توسط یک تیم با تجربه و متخصص صورت پذیرد

لزوم سئو سایت

وب سایت شما اگر توسط یک تیم متخصص سئو گردد ، در زمانی مناسب میتوانید در نتایج نخست قرار بگیرید و رفته رفته شاهد افزایش چشمگیر درآمد خود باشید . تصور کنید در کلمات کلیدی مد نظر خود در رتبه نخست قرار بگیرد آن وقت است که از سراسر ایران برای کسب و کار شما یا محصولات شما متقاضی خواهد بود . و همه روزه تماس های زیادی را خواهید اشت . بر عکس اگر سئو بر روی سایت خود انجام ندهید یا اینکه خوده شما به صورت غیر حرفه ای بر روی سایتتان فعالیت های سئو را انجام دهید نتیجه بسیار ضعیفی خواهید گرفت و مشتریان بالقوه شما از رقبایتان که در نتایج نخست قرار گرفته اند خرید خواهند نمود .
شما میتوانید برای انجام خدمات سئو سایت با بازدهی بسیار بالا در زمان اندک و قیمت های عالی تیم مجازی مارکت را برگزینید

مدت زمان نتیجه گیری از سئو

اگر سئوی سایت خود را به دست افراد بی تجربه و بی دانش بسپارید یا خوده شما بدون داشتن مهارت های لازم بخواهید آن را انجام دهید ممکن است یا اینکه سایت شما اصلا نتیجه مناسبی نگیرد یا اینکه مدت زمانی بسیار طولانی حتی بیشتر از دو سال زمان ببرد تا به نتیجه برسد .
اما اگر وب سایت خود را به تیمی حرفه ای همچون تیم مجازی مارکت واگذار نمایید با توجه به سختی رقابت کلید واژه ها زمانی بین شش ماه تا یک سال را در نظر گرفت . با توججه به رقابت های شدید و روز افزون کسب و کار ها برای تصاحب رتبه های اول به هیچ عنوان نمیتوان انتظار داشت که کمتر از چهار ماه سایت شما رتبه مناسبی را کسب نماید .
در کل شما به پروسه سئو به دیده یک تبلیغات بلند مدت باید نگاه کنید و به این توجه داشته باشید بعد از گذر از این مدت شما می توانید درآمد بینظیری را کسب نمایید و برند خود را به بهترین شکل ممکن مطرح سازید

مسیر درامد سایت

آیا خود ما نیز میتوانیم سایت را سئو کنیم ؟

پاسخ به این سوال در صورتی مثبت است که شما تمامی آموزش های لازم برای انجام اینکار را دیده باشید در غیر اینصورت ممکن است حتی با انجام بعضی فعالیت ها به صورت غیر اصولی حتی سبب جریمه وب سایت از سمت گوگل باشید و تمام زحمات شما و تمامی هزینه ها و زمان هایی که صرف آن کرده اید هد برود . پس حتما دقت داشته باشید که اگر قصد دارید خود به سئوی وب سایتتان بپردازید حتما آموزش های حرفه ای لازم را ببینید تا بعد ها بتوانید نتایج مثبتی بگیرید .

نحوه قیمت گذاری سئو

شاید شما هم از شرکت های بسیار استعلام قیمت های سئو را گرفته باشید و قیمت های بسیار متفاوتی را از افراد مختلف دریافت نموده اید ، این موضوع مساله عجیبی نیست زیرا که ممکن است فعالیت ها ، خدمات ، میزان زمان فعالیت بر روی سایت ، توانمندی های شرکت ها و افراد و … کاملا متفاوت باشد .
قیمت های ما سعی شده است منصفانه در نظر گرفته شود یعنی طوری باشد که هم برای متقاضیان خدمات سئو مناسب باشد و هم برای این مجموعه تا انگیزه لازم برای فعالیت با کیفیت بالا بر روی سایت شما تحت شعاع قرار نگیرد .
در ادامه پلن ها و تعرفه های به روز را میتوانید با جزییات آنها مشاهده نمایید و همچنین با تماس با کارشناسان این مجموعه قاد خواهید بود که اطلاعات بیشتری را کسب نمایید .
یک نکته بسیار مهم در انتخاب شرکت سئو برای وبسایتتان رزومه قوی آن مجموعه می باشد و به هیچ وجه قیمت های بسیار ارزانتر یا گرانتر نمیتواند معیاری مناسب برای انتخاب شما باشد پس برای اینکه از زیان های شما یا مشکلات جلوگیری گردد حتما دقت ویژه ای در شرکت ارائه دهنده خدمات سئو داشته باشید

پر قدرت و سریع

ترافیک فوق العاده

ارتقای حرفه ای سایت

قرار داد سئو

جهت آسودگی خاطر شما عزیزان برای انجام خدمات سئو قرار دادی در دو نسخه با نگارش کلیه موارد لازم منعقد خواهد گردید . تا هر دو طرف به صورت کاملا شفاف نسبت به تعهدات خویش آگاه بوده و به درستی و بدون هیچ کم و کاستی به آن عمل نمایند . این قرار داد پس از توافقات اولیه بین دو طرف ، یک پیش نویس نوشته خواهد شد پس آنکه پیش نویس مربوطه به تایید نهایی شما رسید نسخه های اصلی قرار داد به صورت فیزیکی یا آنلاین ( پی دی اف ) به امضای دو طرف خواهد رسید .

معرفی تیم مجازی مارکت

این مجموعه با گرد هم آوری افراد متخصص و آموزش دیده که تجربه بالایی در انجام امور سئو و پشتیبانی سئو دارند توانسته وب سایت های زیادی را به رتبه نخست گوگل تبدیل نماید و بازدید کنندگان فراوانی را روانه آن ها نماید، افراد شاغل در این مجموعه دارای توانمندی کافی برای انجام خدمات سئو انواع وبسایت ها می باشند و دائما دانش آنها توسط آکادمی مجازی مارکت تقویت و به روز رسانی می گردد . تعهد کاری بالا یکی از مسایلی هست که ما در مجموعه خود به آن توجه ویژه ای داریم و هر نیرویی که تعهد خوبی از خود نشان ندهد سریعا از سیستم کاری حذف خواهد گردید .
با اتکا به تیم مجازی مارکت منتظر آینده ای درخشان برای وبسایت خود باشید .

خدمات پشتیبانی سئو

بعد از اینکه وب سایت شما در جایگاه های مناسبی در گوگل تثبیت شد بایستی همچنان فعالیت هایی برای عدم افت آن انجام پذیرد این فعالیت های که به اصطلاح پشتیبانی سئو می باشد یکی از خدماتی است که ما میتوانیم برای شما به نحو احسنت انجام دهیم تا شما نگرانی بابت افت وب سایت خود نداشته باشید . همچنین با این فعالیت ها در کلمات کلیدی بیشتری رتبه های خوب را کسب خواهید نمود زیرا که وب سایت شما در نظر گوگل محبوب تر خواهد گردید . تعرفه ها و خدمات ما در این زمینه به گونه ای خواهد بود که شما مطمئنا برای سال های طولانی با ما همکاری خواهید داشت

برخی از فعالیت های سئو

هر آنچه که نیاز هست تا سئوی عالی بر روی سایت شما پیاده سازی گردد را ما بدون نقص برای شما انجام خواهیم داد ، که از جمله آنها میتوان به آنالیز کامل وبسایت ، تدوین استراتژی ، تولید محتوای با کیفیت و اصولی ، انجام کلیه امور مربوط به سئو داخلی ، لینک سازی حرفه ای ، تبلیغات آنلاین برای بهبود سئو ، خدمات رپورتاژ ، بهینه نمودن و ویرایش وبسایت از تمام جهات ، بهینه نمودن هاست و دامنه ، بهینه نمودن تصاویر سایت ، استفاده از ابزارهای مهم گوگل ، فعالیت در شبکه های اجتماعی  و تمامی موارد لازم دیگری که جز تجربه های این شرکت می باشد اشاره نمود .

نحوه پرداخت هزینه سئو

پرداخت هزینه های سئو در این شرکت بنا به دلایل مختلف و جلوگیری از مشکلات به صورت ماهانه و پیش پرددر ابتتدای ماه در نظر گرفته شده است . یعنی در هر تاریخی که قرارداد منعقد می گردد پرداخت صورت می پذیرد و تاریخ بعدی پرداخت همان روز در ماه بعد می باشد . دقت داشته باشید که دقیقا در همان تاریخ  پرداخت بایستی که صورت پذیرد در غیر اینصورت فعالیت های سئو تا واریز کامل وجه متوفق خواهد شد .

تضمین عدم افزایش قیمت بر روی پروژه شما

قیمت هایی که در جداول زیر مشاهده می نمایید تعرفه های به روز خدمات سئو این مجموعه می باشد که میتوانید جزییات آن را به طور کامل بررسی نمایید نکته بسیار حائز اهمیت این است ما تضمین می کنیم تا یکسال از تاریخ عقد قرارداد تعرفه محاسبه شده برای شما دقیقا همان مبلغی خواهد بود که ابتدای قرارداد با شما بسته شده است بنابراین نگرانی از بابت افزایش قیمت در طول انجام پروژه نداشته باشید . بعد از گذشت یکسال با قیمت های به روز پروژه شما تمدید خواهد گردید و اگر تمایل داشته باشید و به نتایج مطلوب نیز رسیده باشید با هزینه های بسیار به صرفه تر میتوانید خدمات پشتیبانی سئو ما را سفارش بدهید .

تعرفه های سئوی سایت

هزینه های سئوی سایت تا حد زیادی می تواند توافقی باشد و بنا به خواسته و بودجه شما قیمت نهایی تعیین گردد . ما در مجموعه مجازی مارکت همواره سعی داریم که کمترین قیمت را نسبت به رقبا و شرکت های مطرح به متقاضیان ارائه دهیم و در عین حال کیفیت بالاتری را نیز برای آنها به انجام برسانیم

پلن پایه

این پکیج یا پلن برای وبسایت هایی مناسب است که کلید واژه های هدف آنها دارای رقابت زیادی در گوگل نمی باشند  . به دلیل اینکه در این پکیج خدمات رپورتاژ آگهی انجام نمی شود مدت زمان نتیجه گیری وب سایت شما ممکن است مدت زمان بیشتری زمان نیاز داشته باشد . در ادامه برخی از جزییات پلن پایه خدمات سئو سایت را مشاهده می نمایید

 • نصب افزونه های سئو روی سایت
 • بهینه نمودن تگ های سایت
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • لینک سازی خارجی به صورت منظم
 • اتصال سایت به ابزارهای گوگل
 • انجام سئو داخلی کلیه صفحات
 • لینک سازی اصولی داخلی  سایت
 • بهینه نمودن تصاویر

 • تولید محتوای سئو شده
 • به روز رسانی مداوم سایت
 • تغییر آدرس های سایت به https
 • ایجاد نقشه سایت و معرفی به گوگل

 • تولید محتوا در هفته : ۱ عدد
 • ارائه گزارش کار : هر ۲ ماه

جهت کسب اطلاع از مراحل پرداخت و قیمت های دقیق تر با ما در تماس باشید

پلن حرفه ای

این پلن مناسب سایت هایی است که درجه سختی و رقابت بیشتری نسبت به پلن قبلی دارند با انتخاب این پلن تیم ما مدت زمان بیشتری بر روی سایت شما فعالیت خواهد نمود همچنین مواردی نیز در این پکیج اضافه تر از قبلی وجود دارد که میتوانید در زیر مشاهده نمایید .

 • نصب افزونه های سئو روی سایت
 • بهینه نمودن تگ های سایت
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • لینک سازی خارجی به صورت منظم
 • اتصال سایت به ابزارهای گوگل
 • انجام سئو داخلی کلیه صفحات
 • بهبود سرعت بارگذاری
 • بهینه نمودن تصاویر

 • تولید محتوای سئو شده و حرفه ای
 • به روز رسانی مداوم سایت
 • ردیابی کلمات کلیدی در گوگل
 • ایجاد رپورتاژ های قوی
 • لینک سازی حرفه ای داخلی
 • تبلیغات در سایت های آگهی
 • فعالیت در شبکه های اجتماعی
 • تغییر آدرس های سایت به https
 • ایجاد نقشه سایت و معرفی به گوگل

 • طراحی تصاویر گرافیکی زیبا

 • ایجاد پروفایل شبکه های اجتماعی نظیر ( فیس بوک ، لینکدین ، پینترست و …)

 • اعمال ویرایش های لازم برای ارتقای سایت

 • بهینه سازی کرال باجت
 • تشخیص و حذف لینکهای اسپم

 • تولید محتوا در هفته : ۱ تا ۲ عدد
 • ارائه گزارش کار : ماهانه

جهت کسب اطلاع از مراحل پرداخت و قیمت های دقیق تر با ما در تماس باشید

پلن پیشرفته

اگر که به رقابت در کسب و کار های شما سخت و مشکل است و یا اینکه قصد دارید در مدت زمان کمتری به نتایج دلخواه خود برسید بایستی که این پلن یا پلن بعدی ما را انتخاب نمایید در غیر اینصورت مدت زمان نتیجه گیری شما ممکن است که طولانی تر شود . مدت زمانی که با انتخاب این پلن بر روی سایت شما گذاشته خواهد شد به مراتب بیشتر از موارد قبلی خواهد بود و بازخورد خوب آن را به وضوح با افزایش ورودی های سایت و افزایش تماس یا تقاضا متوجه خواهید شد

 • نصب افزونه های سئو روی سایت
 • بهینه نمودن تگ های سایت
 • تحقیق کلمات کلیدی
 • لینک سازی خارجی به صورت منظم
 • اتصال سایت به ابزارهای گوگل
 • انجام سئو داخلی کلیه صفحات
 • بهبود سرعت بارگذاری
 • بهینه نمودن تصاویر

 • تولید محتوای سئو شده و حرفه ای
 • به روز رسانی مداوم سایت
 • ردیابی کلمات کلیدی در گوگل
 • ایجاد رپورتاژ های قوی
 • لینک سازی حرفه ای داخلی

 • تبلیغات در سایت های آگهی
 • دریافت سیگنال های شبکه های اجتماعی

 • تغییر آدرس های سایت به https
 • انجام ویرایش های مورد نیاز سایت
 • ارتقای امنیت سایت
 • تبلیغات آنلاین در جهت بهبود سئو
 • فعالیت مداوم و بدون تعطیلی
 • ایجاد نقشه سایت و معرفی به گوگل

 • طراحی تصاویر گرافیکی زیبا

 • ایجاد پروفایل شبکه های اجتماعی نظیر ( فیس بوک ، لینکدین ، پینترست و …)

 • اعمال ویرایش های لازم برای ارتقای سایت

 • ساخت ویدیوهای تبلیغاتی
 • استفاده از پلتفرم های ویدیویی مثل یوتیوب
 • مشاوره جهت بهبود فروش شما و سایر شیوه های تبلیغاتی
 • نتیجه گیری در زمان کمتر و با بازدهی بسیار بالاتر

 • اتصال کلودفلر
 • بهینه سازی کرال باجت
 • تشخیص و حذف لینکهای مخرب
 • نتیجه گیری در زمان کمتر و با بازدهی بسیار بالاتر

 • تولید محتوا در هفته : ۲ تا ۴ عدد

 • ارائه گزارش کار : ماهانه

جهت کسب اطلاع از مراحل پرداخت و قیمت های دقیق تر با ما در تماس باشید

پلن برنده

در این پلن هر آنچه که برای رسیدن وب سایت شما به نتایج نخست نیاز هست توسط این مجموعه به بهترین شکل انجام خواهد گرفت تا در کمترین زمان برند شما تبدیل به اصلی ترین رقیب برای هم صنفی های شما گردد . با انتخاب این پکیج سئو تیم ما به طور کاملا ویژه بر روی سایت شما فعالیت می نماید و ایده های تبلیغاتی زیادی را پیاده سازی می نماید تا هر چه بیشتر بتوانید در گوگل و فضای مجازی بدرخشید

جهت کسب اطلاع از مراحل پرداخت و قیمت های دقیق تر با ما در تماس باشید

چرا خدمات سئو مجازی مارکت

سوالات متداول در خصوص خدمات سئو سایت :

در ادامه برخی از سوالات متداول شما عزیزان آورده شده است که با مطالعه آن ها ممکن است شما نیز به پاسخ برخی از خواسته های خود برسید . اگر همچنان موضوعی برای شما نا مفهوم باقی ماند می توانید آن را به راحتی از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما  در میان گذارید تا به طور کامل جوابگوی شما باشیم …

مدت زمان رسیدن به نتایج اول گوگل چقدر است ؟۱۴۰۰/۲/۱۳ ۱۴:۳۸:۲۲

ارائه زمان دقیق با توجه به فعالیت های سایر رقبا ، به روز رسانی های مدام الگوریتم های گوگل و سایر مسایل تخمین دقیق زمان برای رسیدن سایت شما به نتایج گوگل کاملا حدودی و تقریبی می باشد . ما تنها این تعهد را به شما میدهیم که تمام سعی ما این خواهد بود که شما در کمترین زمان به نتایج مطلوب برسید البته این مورد بستگی زیادی به نوع کسب و کار شما ، کلید واژه های هدف شما و پکیجی که انتخاب می نمایید دارد .

چرا باید به شما اعتماد نماییم ؟۱۴۰۰/۲/۱۳ ۱۴:۴۲:۱۹

داشتن رزومه و نمونه کارهای قوی ، دارا بودن دفتر مستقر در تهران ، قدمت و تجربه این تیم و ثبت قرار داد از جمله مواردی هستند که سبب گشته مشتریان زیادی از سراسر ایران به این مجموعه اعتماد نمایند و افتخار همکاری را به ما بدهند .
قطعا ما به دنبال همکاری بلند مدت با شما خواهیم بود و عقیده داریم که اگر خدمات ما به گونه ای باشد که درآمد و سود شما مناسب باشد قطعا سئو و پشتیبانی سئو خود را با ما تمدید خواهید نمود و این یعنی افزایش درآمد این مجموعه و خواست ما نیز همین است یعنی یک همکاری بلند مدت و رضایت بخش برای طرفین

ایا در مجموعه مجازی مارکت مبانی سئو تدریس می گردد ؟۱۴۰۰/۲/۱۳ ۱۴:۴۴:۳۷

آموزش سئو این مجموعه در حال حاضر تنها به صورت حضوری و در دفتر این شرکت صورت می پذیرد و به زودی در قالب دوره های آنلاین نیز در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت که به راحتی و با تعرفه های مناسب می توانید آن را تهیه نمایید

برخی از پروژه های انجام شده توسط تیم ما :

نمونه کارهای کاملا واقعی و مستند ( ویدیوی رتبه هارا میتوانید در هر مطلب ببینید )

تبلیغات در گوگل

اگر راجبه تبلیغات در گوگل و روند آن اطلاعات کمی دارید به صفحه ” خدمات تبلیغات گوگل ” مراجعه نمایید .
تبلیغات گوگل تا زمان رسیدن وب سایت شما به رده های اول راهی عالی برای دیده شدن در گوگل می باشد و سبب می گردد که شما بلافاصله بعد از آماده شدن وبسایت درآمد داشته باشید . تبلیغات در گوگل یکی از بهترین راه هی تبلیغات در فضای آنلاین می باشد و دارای بازدهی بسیار خوبی است البته به شرطی که تبلیغات شما به درستی و به شکل مناسبی مدیریت گردد . با تجربه و دانش این مجموعه شما میتوانید با توجه به هزینه ای که می کنید بهترین نتیجه و بازخورد را بگیرید

سئو کلاه سیاه

متاسفانه برخی از افراد یا شرکت ها برای اینکه زودتر در گوگل رتبه کسب کنند دست به اقداماتی میزنند که شاید در ابتدا سایت را در نتایج صفحه اول نشان دهد اما بعد از مدتی سبب جریمه شدن سایت از سمت گوگل گردد . انجام بیش از حد یا غلط یکسری از اقدامات در فرآیند سئو می تواند به سایت شما ضربه بزند . این اطمینان خاطر را به شما خواهیم داد که سئو سایت شما را به نحو احسنت و کاملا اصولی و تخصصی با توجه به تمام معیارهای گوگل انجام خواهیم داد تا سایت هیچگونه جرریمه ای از سمت گوگل نگردد .

ماندگاری بالای در نتایج گوگل

پس از اینکه سایت شما در جایگاه های مناسبی قرار گرفت . تا مدت های طولانی در آن جایگاه قرار خواهد داشت و بدین ترتیب همه روزه میتوانید انتظار بازخورد های مثبت از آن را داشته باشید و کلمات کلیدی دیگری را برای کسب رتبه مناسب در نظر بگیرید تا بازدید کنندگان شما روز به روز بیشتر و بیشتر گردند .

ارسال گزارش کار

یکی از مواردی که میتواند شما را نسبت به فعالیت هایی که بر روی سایت شده است آگاه نماید تا سبب آسودگی خاطر بیشتر شما شود ارسال گزارش کار از ورودی های گوگل ، تعداد بازدید های سایت ، صفحات بیشتر دیده شده ، خلاصه ای از فعالیت های انجام شده ، محتواهای قرار داده شده و … می باشد .

مراحل انجام کار

بعد از اینکه تصمیم به اقدام برای سئوی سایت خود نمودید بایستی با کارشناسان ما تماس داشته باشید تا بعد از اعلام وب سایت خود آنالیزهای مربوط از سمت تیم ما صورت پذیرد و بعد از آن تعرفه مناسب و نیازمندی های سایت شما مطرح گردد . پس از آنکه توافقات اولیه صورت پذیرفت در ابتدا کلیه ویرایش های لازم بر روی سایت شما انجام خواهد شد و بعد از آن با یک استراتژی دقیق و با برنامه منظم و مداوم تمامی فعالیت های لازم بر روی وب سایت شما انجام خواهد شد و در زمان های مشخص گزارش کار برای شما ارسال خواهد گردید تا از نتایج کسب شده مطلع گردید .

مراحل انجام سئو

سخن انتهایی

انتخاب شرکت مناسب برای انجام خدمات سئو سایت موضوعی بسیار مهم و حائز اهمیت است که عدم توجه به آن میتواند سبب از بین رفتم زمان و هزینه های زیادی از شما گردد . تیم مجازی مارکت یکی از گزینه های مناسب برای انتخاب شما میتواند باشد زیرا که هم تجربه بالا و هم دانش سئو را با هم داریم و با تعهد کاری بالا و پشتیبانی قوی از مشتریان خود توانسته ایم رزومه ای مناسب از خود ثبت کنیم .
شما میتوانید با ما تماس داشته باشید و هر گونه سوال یا ابهامی را دارید با ما در میان بگذارید تا ما نیز با صبر و حوصله به صور دقیق پاسخگوی شما باشیم .
خدمات حرفه ای و تخصصی سئو را با قیمت های مناسب از تیم مجازی مارکت بخواهید

اطلاعات تماس

تهران ، خیابان انقلاب بین خیابان دانشگاه و ابوریحان ساختمان فروردین واحد اول
( با کلیک دکمه های زیر به راحتی با ما در تماس باشید )

۱۴۰۲/۲/۱۹ ۱۳:۳۳:۲۸

۵ Comments

 1. الهام ۱۴۰۰-۱۰-۰۲ در ۱۱:۳۱ ب٫ظ- پاسخ دادن

  من یک سایت وردپرسی دارم و صفحاتش درست طراحی نشده آیا شما قبل بهینه سازی سایت ویرایش سایت هم انجام میدین ؟ که ابتدا سایت درسته بشه و بعد سئوش کنید

  • Majazimarket_admin ۱۴۰۰-۱۰-۰۲ در ۱۱:۴۵ ب٫ظ- پاسخ دادن

   بله در زمینه طراحی ، ویرایش و ارتقای سایت میتونیم برای شما خدمات خوبی انجام بدیم …

 2. ارشیا ۱۴۰۰-۱۰-۱۰ در ۱۱:۳۹ ب٫ظ- پاسخ دادن

  عالی هستین جناب اقای انصاری و تیم محترمتون

  • انصاری ۱۴۰۰-۱۲-۲۱ در ۱۰:۲۹ ب٫ظ- پاسخ دادن

   محبت دارید شما ، ممنون

 3. توسلی ۱۴۰۱-۰۸-۰۷ در ۱۲:۴۰ ب٫ظ- پاسخ دادن

  سلام شرکت برند آرشام دکور استخدام یک شخص سئو کار ویک محتوا ساز حرفه ای و دارای سابقه کار با اخلاق دقیق و وقت شناس و با ساعت کاری تمام وقت نیازمند است جهت معرفی خوشحال میشیم درخدمتتشون باشیم

ثبت ديدگاه