شرکت سئو در تهران – سئو سایت در تهران

شرکت سئو در تهران – سئو سایت در تهران

شرکت سئو سایت در تهران با نیروهای متخصص و با تجربه به همراه قیمت های بسیار مناسب ، در کمترین زمان به رتبه های عالی در گوگل برسید و درآمد خوبی را کسب نمایید

اشتراک گذاری

کل بازدیدها : ۶۳۴بازدید های امروز : ۱

شرکت سئو مجازی مارکت

سئو سایت بدون شک یکی از بهترین راه های تبلیغاتی در فضای آنلاین می باشد . ولی به شرط آنکه به درستی و اصولی بر روی سایت شما پیاده سازی گردد بنابراین بسیار حائز اهمیت است که یک شرکت سئو یا یک فرد سئو کار با تجربه و متخصص را برای سایت خود انتخاب نمایید . در این مقاله هدف ما این است که شما را با کلیت خدمات سئو مجوعه مجازی مارکت بیشتر آشنا کنیم و همچنین برخی از اصطلاحات سئو را نیز توضیح دهیم تا شما با اطلاعات و دانش بیشتری نسبت به واگذاری سئو سایت خود به این مجموعه یا سایر افراد اقدام نمایید . پس تا انتهای این مقاله همراه ما باشید .

سئو سایت در تهران یکی از بهترین راه های افزایش درآمد

شاید سئو کمی زمان بر باشد تا به نتایج مطلوب برسد اما قطعا بعد از گذشت زمان مورد نظر و سرازیر شدن ورودی های زیاد از گوگل شاهد افزایش تماس یا خرید از سایت خود خواهید بود و درآمدی چشمگیر خواهید داشت . اگری سئوی شما توسط تیمی حرفه ای و با تجربه صورت پذیرد میتوانید کسب و کار و درآمد خود را متحول بسازید و از سراسر کشور مشتریان بسیار خوبی را جذب نمایید . سئو علاوه بر درآمد چشمگیر به برند سازی شما نیز بسیار کمک خواهد نمود و شما را به عنوان یک برند بزرگ در میان مخاطبان نهادینه خواهد نمود .

همانطور که خود شما نیز بسیاری از برند ها را از طریق جستجو در گوگل یافته اید .

مراحل انجام سئو

چه مدتی زمان نیاز است تا سایت در نتایج گوگل ظاهر گردد؟

این سوال یکی از اساسی ترین سوالات تمام افرادی است که قصد بهینه سازی سایت خود را دارند . از آنجایی که موتوری جستجوی گوگل همواره در حال آپدیت هسته و الگوریتم جستجوی خود می باشد و همینطور فعالیت هایی که رقبای شما می کنند یک مقدار تخمین اینکه سایت شما در کلمات کلیدی مد نظر چه زمانی رتبه می گیرد کاری مشکل یا نشدنی خواهد بود و بیشتر میتوان یک تخمین کلی و تجربه ای را در نظر گرفت ولی به طور کلی طبق تجربیاتی که با مشتریان خود داشته ایم اگر سایت شما تازه تاسیس باشد بعد از حدود چهار ماه در برخی از کلمات که میتواند حتی برای شما درآمد زا نیز باشد رتبه خواهید گرفت و به مرور و رفته رفته در کلمات بیشتر و بهتری رتبه های اول را کسب خواهید نمود .

عقد قرار داد رسمی سئو

شرکت سئو در تهران مجموعه مجازی مارکت برای تمام پروژه های سئویی که از سمت مشتریان دریافت می نماید قرار داد رسمی دو طرفه منعقد می نماید تا مشتریان عزیز با خیال آسوده بتواند روی سئو سیات خود حساب باز کنند . این قرار داد به صورت حضوری یا غیر حضوری قابل انعقاد است . این قرارداد معمولا یکساله و قابل تمدید می باشد و به مواردی همچون تعهدات کاری این مجموعه ، مبالغ و نحوه دریافت آن ، کلمات هدف و ... اشاره می نماید .

سئو تکنیکال شامل چه مواردیست

سئو تکنیکال که یکی از موارد بسیار مهم در سئو می باشد و در این مجموعه نیز همواره با آن تاکید داریم شامل مواردی در خصوص سایت و رفع مشکلات آن از جمله ساختار و معماری سایت ، سرعت سایت ، ریسپانسیو پذیری ، امنیت و ... می باشد . قبل از هر چیی بایستی شما یک سایتی داشته باشید که دارای سئوی تکنیکال خوبی باشد وگرنه سرمایه گذاری بر روی سایتی که ساختار خوبی ندارد هدر دادن وقت و سرمایه می باشد .

در سئوی تکنیکال سرعت سایت شما بهینه می گردد ، قابلیت خزش ربات های گوگل در آن بررسی خواهد گردید ، لینک های سایت بررسی و موارد خراب اصلاح خواهند گردید ، محتوای کپی بر طرف خواهند شد ، سایت شما از لحاظ امنیت باید بهینه شود ، ساختار سایت باید درست باشد ، متاتگ ها و نقشه سایت به درستی پیاده سازی شده باشد ، در نمایشگرهای مختلف سایت شما نمایش عالی و بدون نقصی داشته باشد ، اس اس ال دامنه ایجاد شود ، کاربری سایت نیز مورد بررسی قرار گیرد .

بهینه سازی سایت برای سئو

اینکه صرفا شما یک وب سایت راه اندازی نمایید با توجه به رقابت بسیار زیاد سایر سایت ها برای شما در گوگل نتیجه بخش نخواهد بود بلکه شما بایستی در ابتدا سایت خود را بهینه نمایید و سپس شروع به تولید محتوا و سئو خارجی سایت خود نمایید تا بتوانید پله پله شاهد رشد سایت خود در موتور جستجوی محبوب گوگل باشید . و تمام این موارد در کنار هم است که شما را به هدفتان میرساند و چشم پوشی از هر کدام از این موارد رسیدن شما را به نتایج رضایت بخش مشکل خواهد نمود

سئو سایت شرکت سئو در تهران - سئو سایت در تهران

تولید محتوای حرفه ای و تخصصی

تولید محتوا یکی از مهمترین بخش های سئوی سایت می باشد و به صورت مداوم و منظم بایستی صورت بگیرد تا سایت شما را به جایگاه خوبی برساند . تولید محتوا در مجموعه مجازی مارکت با حضور نیروهای متخصص اینکار انجام میشود به نحوی که هر محتوا پتانسبل این را داشته باشد که برای شما ورودی خوبی داشته باشد . این مجموعه توانایی این را دارد که در هر زمینه ای برای شما چه به زبان فارسی یا انگلیسی تولید محتوا نماید .
مقالاتی که نوشته میشوند نیز کاملا یونیک و غیر تکراری و با توجه به معیارهای سئو نوشته خواهد شد .

ایجاد تصاویر اینفوگرافیک

یکی از روش هایی که میتواند با جذب کاربران و بیشتر درگیر کردن آنها در سایت شما سبب بهبود سایت شما شود استفاده از تصاویر اینفوگرافیک در سایت و محتوا ها می باشد . تیم ما با ایجاد اینفوگرافیک های جذاب و مرتبط به موضوعات شما باعث جذابتر شدن و گیرا تر شدن مطالب شما خواهد شد و با این روش تا حدی به سئو سایت شما کمک خواهد نمود .

تعداد کلیدواژه ها در پروژه های سئو

در خدمات سئو این مجموعه بر روی تک کلمات یا تنها چند کلمه کلیدی مشخص فعالیت نمی گردد بلکه فعالیت ما به طریقی خواهد بود که شما در کلمات کلیدی گسترده ای ورودی داشته باشید و در کنار آن کلمات مورد نظر شما نیز سئو خواهد شد .
در ابتدای پروژه سئو سایت شما از روش های مختلف کلیدواژه های پر سرچ حوزه شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت و بر اساس اهداف شما با استراتزی مناسب قدم به قدم به آنها دست خواهیم یافت .
دقت داشته باشید که شرکتهایی که به شما قول میدهند که در چند کلمه مشخص سایت شما را سئو می کنند ممکن است که در آن کلمات با ترفند های غیر اصولی سایت شما را دارای رتبه کنند اما سایت شما در سئو قوی نشده باشد و نزد گوگل اعتبار نگرفته باشد و زمانی که رتبه گرفتید در آن کلمات به دلیل اینکه به صورت اصولی اینکار انجام نشده است به مدت کوتاهی آن جایگاه ها را از دست خواهید داد و سایت شما حتی ممکن است که جربمه نیز بگردد .

استفاده از ابزارهای گوگل

گوگل یک سری از ابزارهای بسیار خوب و پر کاربردی را در اختیار وبمستران قرار داده است که فعالیت با آنان لازمه بهبود سئو و نتیجه گیری در گوگل می باشد که از جمله آنها میتوان به گوگل سرچ کنسول ، آنالیتیکس و تگ منیجر اشاره نمود به مک این موارد هم میتوان آنالیز خوبی از سایت داشت و هم سئو سایت را ارتقا بخشید و خطاهای سایت را رفع نمود . تیم ما نیز همواره برای سئو سایت ها از این ابزارها برای کلیه پروژه های خود استفاده خواهد نمود . و حتی قابلیت این را داریم که دسترسی این ابزارها را به ایمیل شما نیز متصل نماییم تا شما هم شاهد آمارهای سایت خود باشید .

ارسال گزارشات سئو برای شما

فعالیت ما به نحوی است که شما به طور کامل میتوانید در جریان رشد و پیشرفت سایت قرار بگیرید ، برخی از اقدامات مثل تولید محتوا را به سادگی میتوانید در سایت پیگیری و مشاهده نمایید که به چه صورت و در چه زمان هایی انجام میشود . از ورودی های سایت و صفحاتی که دارای رتبه هستند نیز از طریق ارسال گزارشات مطلع خواهید گردید .
ارسال گزارش معمولا از ابزار سرچ کنسول خود گوگل استفاده می گردد زیرا که این ابزار اطلاعات بسیار خوبی را از ورودی های سایت در اختیارمان قرار می دهد که کاملا میتوان به آن مطمئن بود .

قیمت های سئو سایت در تهران

در مجموعه مجازی مارکت سعی شده است که با حفظ کیفیت بالای خدماتمان قیمت های بسیار مناسبی را نیز ارائه بدهیم و این را از قیمت های پکیج های سئو ما میتوانید مشاهده نمایید ، قیمت های مناسب ما به دلیل راهکارها و نیروهایی است که ما برای سئو سایت در نظر گرفته ایم و بیانگر کیفیت پایین خدمات ما نمی باشد .
ما همواره به دنبال ارائه قیمت های نازل و رقابتی هستیم تا بتوانیم همکاری بلند مدتی را با مشتریان خود شکل دهیم . برای اطلاع از قیمت های سئو به صفحه خدمات سئو این مجموعه در انتهای این نوشته یا در منوی سایت مراجعه نمایید .

طراحی حرفه ای سایت توسط مجموعه مجازی مارکت

اگر که شما سایت ندارید این مجموعه میتواند یک سایت کاملا حرفه ای و برازنده برای شما راه اندازی نماید به طوری که در نتایج گوگل بسیار عالی عمل نماید . اینکه از ابتدا سایتتان را به طراحان ما بسپارید میتواند در سئو سایت شما نیز بسیار موثر باشد زیرا که از ابتدا بر اساس چهارچوب سئو آن را طراحی می نماییم و کاملا به ساختار آن واقفیم و طبق یک استراتژی مناسب از همان ابتدا سایت شما را در مسیر رسیدن به نتایج عالی در گوگل خواهیم رساند .

آموزش سئو

اگر که به حوزه سئو علاقمند هستید و دوست دارید که شروع به آموزش آن بکنید وب سایت مجازی مارکت میتواند یک منبع عالی و به روز برای شما باشد . شما از طریق ورود به صفحه " آموزش های رایگان " میتوانید جدیدترین و محبوب ترین آموزش های ما را که توسط متخصصین ما به نگارش درآمده است را مطالعه نمایید یا اینکه اگر سوال یا پرسشی در خصوص آموزش سئو دارید با کارشناسان ما تماس داشته باشید تا آنها پاسخگوی شما باشند .

تبلیغات گوگل در کنار سئو سایت

تبلیغات در گوگل یکی از بهترین راه های جذب مشتری در فضای آنلاین می باشد . اگر راجبه تبلیغات گوگل اطلاعی ندارید در صفحه " تبلیغات گوگل " اطلاعات کاملی در مورد آن خواهید آموخت . از آنجایی که سئو ممکن است تا نتیجه دهی چند ماهی زمان ببرد تبلیغات گوگل میتواند راهکاری مناسب برای جذب مشتری و کسب درآمد از سایت باشد .
همچون خدمات سئو که به صورت حرفه ای در این مجموعه انجام میپذیرد خدمات تبلیغات گوگل نیز به دست افرادی با تجربه و با دانش قابل انجام است به نحوی که شما با هزینه های کمتر بازدهی بهتری از تبلیغات خود بگیرید .

قبول سفارش از سراسر کشور

فرقی نمی کند که محل اقامت شما تهران باشد یا سایر استان های کشور یا حتی خارج از ایران ، زیرا که برای عقد قرار داد حتما نیاز به حضور شما به دفتر ما نیست و به صورت غیر حضوری نیز میتوان به صورت کامل خواسته های شما را به انجام رساند و حتی به صورت الکترونیکی نیز قرار داد سئو یا طراحی سایت را به امضا رساند .
همانطور که در حال حاضر مشغول فعالیت بر روی سئو سایت های خارج از کشور یا انگلیسی زبان هستیم قادر خواهیم بود که وب سایت شما را نیز به نتایج نخست گوگل بیاوریم .

سئو حرفه ای سایتهای وردپرسی

امروزه روز اکثر سایت های دنیا به خصوص در ایران وردپرسی هستند ، یکی از مهارت های اصلی این مجموعه سئو سایتهای وردپرسی به صورت کاملا تخصصی تر و حرفه ای تر می باشد ، متخصصین ما کاملا آشنا به وردپرس و کدها و ساختار آن هستند و به نحو احسنت میتوانند سایت شما را ارتقا ببخشند و سایت شما را به حد عالی برای نتیجه گیری در گوگل برسانند . وردپرس ابزارهای خوبی را در اختیار وبمستران قرار میدهد و بستر خوبیست برای راه اندازی سایت ولی برای اینکه بتوان از یک سایت وردپرسی نتیجه عالی گرفت بایستی به صورت تخصصی روی آن کار کرد و تغییراتی را بر روی آن اعمال نمود .
توصیه میشود که این مقاله را مطالعه نمایید : معروف ترین وب سایت های وردپرسی ایرانی

سخن انتهایی

در آخر بایستی عرض نماییم که اگر به نبال شرکت سئو در تهران هستید مجموعه مجازی مارکت میتواند یک انتخاب عالی برای شما باشد زیرا که ما تعهدا کاری بالا ، قیمت های مناسب ، پشتیبانی قوی ، نتیجه گیری در زمان کمتر و رضایتمندی شما را تضمین خواهیم نمود .
برای دریافت مشاوره تخصصی رایگان نیز میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات خود را مطرح کنید تا با صبر و حوصله پاسخگوی تمام سوالات و ابهامات شما باشیم .

  • پاسخ به چند سوال متداول :

آیا شما آنالیز سایت نیز انجام میدهید ؟
برای شروع پروژه سئو نیاز است که سایت شما مورد بررسی همه جانبه قرار بگیرد که این اولین قدم برای شروع سئو سایت می باشد و متخصصان ما نیز با ابزارهایی که هست آنالیز سئو سایت را به خوبی انجام خواهند داد .

ماندگاری سایت در نتایج بالا چقدر است ؟
بعد از اینکه سایت شما در کلمات کلیدی مد نظرتان رتبه گرفت ، به دلیل اینکه اصولی بر روی سایت کار شده است تا مدت ها طولانی بین چند ماه تا یکساله در نتایج صفحه اصلی حضور خواهد یافت ، اما شما میتوانید همچنان با خدمات پشتیانی سئو این مجموعه فعالیت بر روی سایت خود را داشته باشید تا سایت شما افت رتبه نداشته باشد .

مشاهده اطلاعات و قیمت های به روز خدمات ما :

شرکت سئو در تهران - سئو سایت در تهران

طراحی سایت

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد شوید

طراحی انواع سایت های حرفه ای و زیبا مناسب نتیجه گیری و تبلیغات در گوگل

برای اطلاع از تعرفه ها ، مدت زمان تحویل ، نحوه قرار داد و پشتیبانی کلیک کنید

ورود به صفحه خدمات طراحی سایت

شرکت سئو در تهران - سئو سایت در تهران

خدمات سئو

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد شوید

اطلاعات کامل در خصوص خدمات سئو و قیمت های به روز را میتوانید در این صفحه مشاهده نمایید

برای اطلاع از تعرفه ها ، مراحل انجام کار ، نحوه قرار داد و پشتیبانی کلیک کنید

ورود به صفحه خدمات سئو

شرکت سئو در تهران - سئو سایت در تهران

تبلیغات گوگل

برای کسب اطلاعات بیشتر وارد شوید

اگر قصد تبلیغات اثربخش در گوگل را دارید بر روی لینک زیر کلیک نمایید

ورود به صفحه تبلیغات گوگل