خدمات رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی اگر به درستی و در سایت های مناسبی انجام پذیرد میتواند سئوی وب سایت شما را به شدت ارتقا دهد و کسب و کار شما را اعتبار بیشتری ببخشد ، البته اگر اینکار به صورت غیر اصولی انجام شود ممکن است حتی به سایت شما ضربه وارد کند و گوگل سایت شما را جریمه نماید و هزینه های شما نیز هد برود اما نگران نباشید تیم مجازی مارکت در کنار شماست تا در این زمینه نیز بهترین خدمات را برای شما و ارتقای وب سایت شما انجام بدهد .
خدمات رپورتاژ آگهی و بک لینک توسط افراد با دانش و با تجربه برای شما با مظالعه کسب و کار شما و شناسایی بهترین وبسایت  ها برای درج رپورتاژ انجام خواهد شد .

تبلیغات رپورتاژ خدمات رپورتاژ و بک لینک
طراحی سایت شرکتی

رپورتاژ آگهی چیست ؟

اگر به طور خلاصه بخواهیم تعریفی از خدمات رپورتاژ آگهی داشته باشیم بایستی که خدمت شما عرض کنیم رپورتاژ به محتوایی تبلیغاتی و مقاله مانند گفته میشود که از سایت شما در وب سایت های دیگر منتشر می گردد که این موضوع از دو جهت بسیار برای وب سایت شما مناسب است .
اول اینکه تصور نمایید محتوای شما در سایتهای طراز اول کشور که روزانه هزاران بازدید کننده دارند منتشر گردد در اینصورت است که بازدید کننده های زیادی نیز روانه وب سایت شما خواهند شد که باعث بیشتر دیده شدن شما خواهد شد .
مورد دوم نیز که تاثیر بسیار زیادی بر روی سئوی سایت شما دارد لینک هایی است که از وب سایت شما در سایت های هدف قرار خواهد گرفت معمولا در یک رپورتاژ تا سه لینک میتوان به صفحات مختلف وب سایتتان درج نمود . از آنجایی که گوگل به لینکهای شما در سایت های دیگر اهمیت فراوانی میدهد این نوع از تبلیغات تاثیر مستقیم و بسیار مناسبی بر روی بهبود سئوی شما دارد .

لزوم انجام تبلیغات رپورتاژ

اگر که قصد بهینه سازی سایت خود را برای گوگل دارید و می خواهید که در کلمات پر رقابت و سخت تر رتبه های مناسبی را کسب  نمایید تبلیغات رپورتاژ و گرفتن بک لینک از سایر سایت های معتبر امری بسیار ضروری و واجب می باشد . کافیست رقبای خود را در کلیدواژه های هدف خود که در رتبه های اول تا سوم هستند آنالیز نمایند تا ببینید در چندین سایت رپورتاژ آگهی قبت نموده اند . بک لینک سازی در سایت های معتبر نه تنها یکبار بلکه بایستی در دوره های مختلف و در سایت های متفاوتی انجام پذیرد و نباید از هزینه های آن ترس داشت زیرا که در دراز مدت برگشت آن برای شما چندین برابر خواهد بود .

محتوا نویسی رپورتاژ های خبری

همانطور که قبلتر نیز اشاره شد محتوای رپروتاژ شما بایستی به صورت اصولی و بر اساس معیارهای گوگل و یک محتوای حرفه ای برای جذب بازدید کننده به نگارش اید ، خوشبختانه ما در مجموعه تیم تولید محتوای خود دارای نیروهای با تجربه ای هستم که با توجه به موضوع وب سایت شما میتوانند با کیفیت ترین متون را برای تبلیغات رپورتاژ آگهی تهیه نمایند تا شما بتوانید بالاترین بازخورد را داشته باشید . توصیه ما به شما این است که اگر مهارت تولید محتوا برای خدمات رپورتاژ آگهی را ندارید حتما اینکار را به یک فرد یا شرکت با تجربه بسپارید تا زحمات و هزینه های شما هدر نرود .

محتوا نویسی حرفه ای

تجربه کاری بالا

پیشنهاد بهترین سایت ها

ثبت رپورتاژ شما در بهترین سایت ها

بهترین بک لینک هایی که میتواند برای شما موثر تر واقع شود ، لینک هایی هستند که در سایت های مشابه موضوع کاری شما باشند . یافتن اشخاصی که حاضرند وب سایت های شما را در سایت خویش تبلیغ کنند کار مشکلی است . بعد از اینکه محتوای شما توسط تیم ما نوشته شده نوبت به یافتن بهترین وب سایت ها برای درج رپورتاژ شما می باشد . که این مساله نیز بستگی دارد به اینکه شما چه بودجه ای را برای اینکار در نظر گرفته اید .
سعی ما اینست که با توجه به بودجه تبلیغاتی شما بتوانیم بالاتری بازدهی را برای شما به ارمغان بیاوریم

تعرفه ها و نحوه قیمت گذاری رپورتاژ آگهی

تعرفه های این دسته از تبلیغات کاملا متفاوت است و نیاز به بررسی دقیقی نسبت به وب سایت شما و نیازمندی های آن دارد . سیاست اصلی این مجموعه در تمام خدمات خود ارائه قیمت های مناسب و معقول برای مشتریان عزیز می باشد . هزینه رپورتاژ بستگی دارد به سایت هایی که در آنها محتوای شما منتشر خواهد شد زیرا که هر کدام از سایت ها تعرفه های مخصوص به خویش را دارند بن، بنابر این جهت تخمین حدود قیمتی رپورتاژ آگهی بایستی از کارشناسان ما تقاضا نمایید که وب سایت شما بررسی گردد .

طراحی سایت فروشگاهی

رپورتاژ ارزان قیمت

ما در مجموعه خود در زمینه های مختلف دارای وب سایت های با امتیاز بالا نزد گوگل هستیم که با قیمت های بسیار مناسب و مقرون به صرفه میتوانیم برای مشتریان خود از قبیل مشتریان طراحی انواع سایت و خدمات سئو رپورتاژ آگهی با کیفیت منتشر نماییم . همچنین بسیاری از افرادی که پشتیبانی و سئوی آنها توسط این مجموعه انجام می پذیرد که با شما عزیزان تبادل لینک داشته باشند که جهت انجام آن بایستی هماهنگی های لازم را با ما داشته باشید

معرفی تیم مجازی مارکت

تیم مجازی مارکت شامل جوانانی با انگیزه و با تجربه برای کمک به کسب کار های مختلف برای درخشیدن در فضای مجازی می باشد . در تمامی فعالیت های این مجموعه جلب رضایت صد در صدی مشتریان الویت اصلی خواهد بود . و همواره سیاست این شرکت این بوده است که خدمات خود را به گونه ای انجام دهد که متقاضیان خدمات مختلف با کمترین هزینه بالاترین بازخورد را ببرند تا وفاداری آنها نسبت به این مجموعه دوچندان گردد . کافیست که یکبار با ما همکاری داشته باشید تا متوجه کیفیت این مجموعه نسبت به سایر رقبا بشوید

سایر خدمات مجازی مارکت برای شما

این شرکت مجموعه ای کامل است از تمامی آنچه که شما برای درخشیدن در فضای مجازی و دنیای بی انتهای اینترنت به آن نیاز دارید که شامل طراحی حرفه ای انواع وب سایت ، خدمات تخصصی سئو و پشتیبانی سئو و کلیه موارد مربوط به آن ، مدیریت شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام ، ساخت تیزرهای تبلیغاتی حرفه ای ، خدمات حرفه ای دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات آنلاین ، ویرایش انواع سایت و ارتقای سایت ها ، خدمات امنیت و بهینه سازی سایت ها از لحاظ سرعت و کارآیی ، انجام کلیه امور مربوط به گرافیک و طراحی ، تبلیغات در گوگل ، تولید محتوای عمومی و تخصصی  ، مدیریت و نگهداری انواع وب سایت و … می باشد .
شما نیز به جمع مشتریان ما بپیوندید تا ما نیز بهترین خدمات را برای شما انجام بدهیم

اطلاعات تماس

تهران ، خیابان انقلاب بین خیابان دانشگاه و ابوریحان ساختمان فروردین واحد اول
( با کلیک دکمه های زیر به راحتی با ما در تماس باشید )

مدیریت شبکه های مجازی خدمات رپورتاژ و بک لینک
طراحی انواع سایت خدمات رپورتاژ و بک لینک
تبلیغات گوگل خدمات رپورتاژ و بک لینک
سئو و پشتیبانی خدمات رپورتاژ و بک لینک
ساخت تیزر خدمات رپورتاژ و بک لینک
تولید محتوا2 خدمات رپورتاژ و بک لینک