88684fe5 63d4 46dc 9df4 6d1b571c5559 20+ ایده کارت ویزیت روانشناسی کاربردی

استفاده از کارت ویزیت برای هر کسب و کاری ضروری است فرقی نمی کند کارت ویزیت فوری باشد با هر نوع دیگری. کارت ویزیت به شما کمک می کند تا راحت تر راه های ارتباط خود را با مشتری به آن ها عرضه کنید. ” کارت ویزیت روانشناسی” نیز یکی از انواع پرکاربرد است که روانشناسان و تراپیست های حرفه ای از آن برای تبلیغات، بازاریابی و معرفی خود به مخاطب استفاده می کنند. در این مقاله به شما خواهیم گفت “۲۰+ ایده کارت ویزیت روانشناسی کاربردی ” و در ادامه با مزیت‌های آن آشنا خواهیم شد.

طراحی کارت ویزیت روانشناسی

اگر قصد دارید به عنوان یک روانشناس کارت ویزیتی اختصاصی برای خود داشته باشید، ابتدا باید طراحی حرفه ای پیدا کنید. پس از آن با بهره گیری از هنر طراح و نیز چاشنی خلاقیت کارت ویزیت اختصاصی خود را داشته باشید. یکی از مهمترین ویژگی هایی که کارت ویزیت روانشناسان باید دارا باشد احساس آرامش ذهنی در مخاطب همراه با استفاده خلاقانه از روانشناسی رنگ ها برای تاثیرگذاری بیشتر است. برای این منظور باید از المان ها و رنگ ها به درستی در کنار هم استفاده شود.

علاوه بر این موارد باید از لوگو و شعاری اختصاصی نیز استفاده کنید. این موضوع باعث ماندگاری بیشتری برند شما در ذهن مخاطب خواهد داشت. حفظ سادگی در کنار نظم احساس مطلوبی به مخاطب منتقل می کند از همین رو باز هم تاکید می کنیم، در انتخاب طرح و رنگ مورد نظر برای کارت ویزیت دقت کنید. داشتن کارت ویزیت لمینت برجسته اگرچه یکی از انواع کارت های لوکس به شمار می آید، اما تاثیرگذاری ان زمانی بیشتر است که با شغل شما و پیامی به مخاطب منتقل می کنید همخوانی داشته باشد. شما می توانید نتیجه مطلوبی را با کارت ویزیت کتان هم بدست آورید.

فونت و متن مناسب کارت ویزیت روانشناسی

یکی از مهمترین پارامترها در طراحی کارت ویزیت برای روانشناسان توجه به فونت و متنی است که روی کارت چاپ می شود. در انتخاب فونت پیشنهاد می شود از انواع فونت ساده و البته خوانا استفاده کنید. این فوت می تواند اختصاصی برند شما باشد یا از فونت های موجودی که به صورت رایگان در اختیار همه است. انتخاب شعار و جملات نیز باید با رساترین کلمات و البته کوتاه ترین متن بیان شود. از همین رو برای اینکه فضای کافی در اختیار داشته باشید، پیشنهاد می شود، از دو طرف کارت ویزیت استفاده کنید. اگر می خواهید چاپ کارت ویزیت فوری را انتخاب کنید، حتما طرح نهایی را تایید کنید تا متحمل هزینه اضافی نشوید.

ابعاد و انواع جنس کارت ویزیت روانشناسی

پارامتر دیگری که در طراحی کارت ویزیت روانشناسان باید مورد توجه قرار گیرد ابعاد و جنسی است که باید به درستی انتخاب شود.

ابعاد

عمدتا روانشناسان از کارت های ویزیت مستطیل استفاده می کنند. ابعاد کارت ویزیت های مستطیل ۸.۵ در ۴.۸ است. البته شما می توانید برای داشتن فضای بیشتر از ابعاد ۸.۵ در ۵.۵ نیز استفاده کنید. کارت ویزیت سلفون مات دورگرد نیز یکی از انواع مستطیل برای کارت ویزیت های لوکس می باشد.

انواع جنس

جنس کارت ویزیت موضوع دیگری است که باید مدنظر قرار گیرد. هرچه جنس به کار رفته ساده و بی کیفیت باشد، از وجاهت حرفه ای کسب و کار شما می کاهد. علاوه بر این شما می توانید از انواع روکش سلفون استفاده کنید. کارت ویزیت لمینت براق برای کارت ویزیت هایی که طرح رنگی دارد و می خواهید جذابیت رنگ ها را به رخ بکشید مناسب است.

کارت ویزیت لمینت مات نیز یکی از گزینه های لوکس برای کسب و کار شما به شمار می آید. روکش سلفون در مقایسه با لمینت قیمت کمتری دارد و برای شما مقرون به صرفه است. کارت ویزیت سلفون براق نیز تاثیری مانند لمینت براق دارد و به زیباتر دیده شدن رنگ ها کمک می کند. کارت ویزیت سلفون مات نیز طرفداران خاص خود را دارد.

ایده های کارت ویزیت طلا فروشی

شما می توانید از ایده های مختلفی که در اینترنت جستجو می کنید، برای طراحی کارت ویزیت خود استفاده کنید. مهم نیست که چه طرحی است کافی است ارتباط بصری و معنای با زمینه کسب و کار شما داشته باشد. در ادامه ۲۰ ایده ای که می توانید از آن برای کارت ویزیت روانشناسی استفاده کنید، معرفی می کنیم:

b36a0c31 2e27 4645 a0cc 41275c4c1782 20+ ایده کارت ویزیت روانشناسی کاربردی

۱- استفاده از نام روانشناس و هنر تایپوگرافی برای طراحی لوگو

۲- استفاده از طرح گل در پس زمینه کارت ویزیت

۳- استفاده از طرح مغز برای برقراری ارتباط معنایی با کسب و کار روانشناسی

۴- استفاده از المان های روانشناسی در کنار طراحی های گرافیکی

۵- استفاده از طرح کودک برای نشان دادن زمینه کاری مشاوره کودک

۶- استفاده از پس زمینه سفید برای طرح کلی کارت ویزیت

۷- استفاده از طرح شجره نامه برای نشان دادن زمینه کاری کسب و کار و نیز ارتباط آن با روانشناسی

۸- استفاده از رنگ های زنانه مانند صورتی برای جلب توجه مخاطب

۹- استفاده از رنگ آبی تیره برای جلب اعتماد مخاطب و اطمینان بخشی به وی

۱۰- استفاده از طرح دست کشیده برای نشان دادن استایل خلاقانه در ارتباط با روانشناسی

۱۱- استفاده از طرح مداد رنگی برای نشان دادن شکوفا شدن خلاقیت و استعدادها به عنوان نمادی در روانشناسی

۱۲- استفاده از المان های کودکانه برای نشان دادن خدمات روانشناسی در حوزه کودکان

۱۳- استفاده از طرح موج برای نشان دادن استایل خلاقانه در زمینه روانشناسی

۱۴- استفاده از طرح پازل برای نشان دادن حل کردن مشکلات و اختلالات روحی و روانی در حوزه روانشناسی

۱۵- استفاده از طراحی گرافیکی شخصی برای طراحی های مینیمال کارت ویزیت

۱۶- استفاده از رنگ های کودکانه برای نشان دادن زمینه کاری مشاور

۱۷- استفاده از المان های ازدواج و طلاق برای نشان دادن زمینه خدمات مشاوره ازدواج و طلاق در در حوزه روانشناسی

۱۸- استفاده از رنگ مشکی و طلایی برای داشتن کارت ویزیت لوکس و حرفه ای

۱۹- استفاده از تضاد رنگی تیره و روشن برای جلب توجه مخاطب

۲۰- استفاده از رنگ های مختلف در حاشیه کارت ویزیت برای جلب توجه بیشتر

حال سوال این است چرا باید از کارت ویزیت برای مشاغل خود استفاده کنیم ؟ که پیشنهاد میشود حتما این مقاله را مطالعه فرمایید .

نتیجه گیری

اگر به دنبال طراحی حرفه ای برای کارت ویزیت کسب و کار خود در زمینه روانشناسی هستید، پیشنهاد می کنیم از توانمندی و مهارت طراحان شرکت تبلیغاتی چاپ بازار استفاده کیند. این شرکت با بیش از دو دهه سابقه حرفه ای در زمینه طراحی و چاپ اقلام تبلیغاتی رضایت حداکثری مخاطبان را کسب کرده است. شما نیز می توانید با اطمینان خاطر سفارشات خود را به کارشناسان این شرکت بسپارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره و ثبت سفارش با کارشناسان شرکت چاپ بازار تماس بگیرید.