قیمت طراحی سایت حرفه ای

در دنیای امروزه، داشتن یک وب‌سایت کارآمد و جذاب برای هر شرکت یا کسب و کار، امری اساسی و ضروری به حساب می‌آید. از آنجایی که ما، به عنوان شرکت مجازی مارکت، در حوزه خدمات طراحی و توسعه وب‌سایت فعالیت داریم، تعرفه طراحی سایت یکی از موارد مهم و حیاتی برای مشتریان و همچنین برای ما خودمان است. این مقاله با معرفی مفهوم تعرفه طراحی سایت و تأثیرگذاری عوامل مختلف بر آن، به شما کمک خواهد کرد تا در انتخاب تعرفه مناسب برای پروژه‌های وب‌سایت خود، تصمیم‌گیری بهتری داشته باشید. همچنین، ما در این مقاله نکات مهمی را برای مذاکره با ما و نحوه انتخاب تعرفه‌هایی که به نیازهای شما منطبق هستند، بیان خواهیم کرد.

قیمت طراحی سایت
تعرفه طراحی سایت حرفه ای و کیفیت مناسب

تعهد کاری بالا

تعرفه طراحی سایت حرفه ای و کیفیت مناسب

پشتیبانی قوی

تعرفه طراحی سایت حرفه ای و کیفیت مناسب

سئوی عالی

تعرفه طراحی سایت حرفه ای و کیفیت مناسب

قیمت مناسب

رویکرد ما در قیمت گذاری های منصفانه

رویکرد ما در تعرفه طراحی سایت از منظر منصفانه و کیفیتی بسیار حائز اهمیت است. در مجموعه مجازی مارکت، تمرکز اصلی ما بر روی ارائه بهترین کیفیت طراحی و توسعه وب‌سایت‌ها در کنار قیمت‌های منطقی و عادلانه است. ما به عنوان یک شرکت تخصصی در زمینه طراحی سایت، به شما فرصت می‌دهیم تا بتوانید وب‌سایتی با کیفیت عالی را با توجه به بودجه خود ایجاد کنید. تعهد ما به ارائه خدمات با کیفیت بالا و تعرفه‌های مناسب، نشان‌دهنده اهمیتی است که به رسیدن به اهداف و نیازهای مشتریانمان می‌دهیم. بنابراین، همواره توانسته‌ایم بهترین معیارهای کیفیت و قیمت را در تعرفه طراحی سایت‌های ما اعمال کنیم تا مشتریانمان از تجربه مثال‌زدنیی در طراحی و توسعه وب‌سایت‌های خود بهره‌مند شوند.

تنوع در طراحی وب: انجام انواع سایت‌ها در شرکت مجازی مارکت

شرکت مجازی مارکت با تجربه و تخصص گسترده در زمینه طراحی و توسعه وب‌سایت، قادر به انجام انواع مختلف پروژه‌های وب برای مشتریان با نیازها و صنایع متنوع است. ما انواع سایت‌های شخصی، تجاری، شرکتی، فروشگاهی، رزومه‌ای، اخباری، وبلاگی و بسیاری دیگر را با توجه به خواسته‌ها و اهداف شما طراحی و اجرا می‌کنیم. هدف ما در ارتقاء حضور آنلاین شما، ایجاد تجربه کاربری بی‌نظیر و بهینه سازی عملکرد وب‌سایت‌ها برای افزایش موفقیت شما در دنیای دیجیتال است. با تکیه بر تیمی از متخصصان و توانمندان در حوزه طراحی و توسعه وب، ما اطمینان داریم که می‌توانیم تمامی نیازهای وب‌سایتی شما را با استانداردهای برتر صنعت و بهترین روش‌های طراحی برآورده کنیم.

از ایده تا درآمد:  از طراحی تا موفقیت مالی با شرکت مجازی مارکت

در شرکت مجازی مارکت، ما به عنوان یک تیم تخصصی در زمینه طراحی و توسعه وب، تعهد داریم که نه تنها وب‌سایت شما را از نظر ظاهری و کارکردی به حداکثر کیفیت و کارایی برسانیم، بلکه همچنین به شما کمک کنیم تا این وب‌سایت به یک منبع درآمدی مستقل تبدیل شود. ما با توجه به نیازها و اهداف شما، استراتژی‌های متنوعی را پیشنهاد می‌دهیم و اقدامات لازم برای افزایش ترافیک و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان انجام می‌دهیم. از بهینه‌سازی سئو تا راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی موفق، ما در هر مرحله از مسیر در کنار شما خواهیم بود تا بهترین نتایج را برای تبدیل وب‌سایت شما به یک منبع درآمدی موفق ارائه دهیم.

تنوعی از قیمت ها : انتخاب قیمت مناسب با توجه به نیاز شما

در شرکت مجازی مارکت، ما با تعهد به ارائه خدمات طراحی سایت با تنوعی از قیمت‌ها، تمامی نیازها و بودجه‌های مختلف مشتریان را در نظر می‌گیریم. ما به عنوان یک تیم حرفه‌ای در زمینه طراحی و توسعه وب، در اختیار داریم تا انواع مختلف وب‌سایت‌ها را بسازیم، از سایت‌های شخصی و وبلاگ‌ها تا سایت‌های تجاری، فروشگاهی، یا حتی پروژه‌های شرکتی. ما به همراه تیمی از متخصصان متعهد و متنوع، تمام تلاش خود را می‌کنیم تا طراحی و توسعه وب‌سایت شما با بهترین کیفیت و تجربه کاربری عالی انجام شود، در عین حال قیمتی را ارائه دهیم که با بودجه شما سازگار باشد. از ما برای تلبیه نیازهای وب‌سایتی خود با تنوع قیمت‌ها اطمینان کنید و به بهره‌گیری از تخصص ما در ایجاد حضور موثر آنلاین بپردازید.

برخی از پروژه های انجام شده توسط تیم ما :

حمید رضا انصاری

انجام خدمات طراحی سایت
با مجموعه ای که میتوانید روی آن حساب کنید

تضمین می کنیم با تمام توان و تخصصی که داریم در کنار تجربه چندین ساله خود در زمینه سئو و طراحی سایت بهترین عملکرد خود را برای با قیمت طراحی سایت منصفانه شما ارائه خواهیم داد

مسئول تولید محتوا تعرفه طراحی سایت حرفه ای و کیفیت مناسب

شقایق احمدی
مسئول تولید محتوا

طراح سایت تعرفه طراحی سایت حرفه ای و کیفیت مناسب

رضا شفیعی
طراح سایت

برنامه نویس و تکنیکال تعرفه طراحی سایت حرفه ای و کیفیت مناسب

حامد شاهرودی
برنامه نویس و تکنیکال

طراح گرافیک و تبلیغات تعرفه طراحی سایت حرفه ای و کیفیت مناسب

فریبا صادقی
طراح گرافیک

آنالیزور و تحلیلگر وب تعرفه طراحی سایت حرفه ای و کیفیت مناسب

رضا خسروی
آنالیزور و تحلیلگر وب

متخصص وردپرس تعرفه طراحی سایت حرفه ای و کیفیت مناسب

آزاده کیانفر
متخصص وردپرس

عقد قرارداد طراحی سایت: تضمین تعهد کاری و شفافیت در همکاری

عقد قرارداد طراحی سایت از جانب ما یک گام مهم به منظور تضمین تعهد کاری و اعتبار اجرای پروژه است. این قرارداد نه تنها تفاصیل وظایف و مسئولیت‌های هر دو طرف را به دقت مشخص می‌کند، بلکه شرایط مالی، زمانبندی، حفاظت از حقوق مالکیت فکری، و دیگر جنبه‌های مرتبط را نیز به وضوح تعریف می‌کند. این عقد قرارداد به مشتریان اطمینان می‌دهد که ما به تعهدات خود در ارائه خدمات طراحی سایت پایبند خواهیم بود و از طرف دیگر، به ما امکان می‌دهد که با اطمینان از پیشرفت پروژه و انجام کارها به موقع، بهترین خدمات را ارائه دهیم.

طراحی سایت مطابق جدیدترین استانداردهای گوگل

تیم مجازی مارکت با توجه به تجربه و دانش گسترده در حوزه طراحی سایت، در هر پروژه‌ای که به دست می‌گیرد، از استانداردهای گوگل برای بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها بهره‌برداری می‌کند. ما به شدت متعهد به ایجاد وب‌سایت‌هایی هستیم که علاوه بر جلب توجه کاربران، بهینه‌سازی شده و آماده برای رتبه‌بندی بهتر در موتور جستجوی گوگل باشند. در عین حال، این توجه به استانداردهای گوگل همراه با توجه به قیمت طراحی سایت، تضمین می‌کند که مشتریان ما بهترین ارزش ممکن را از پروژه‌های خود با ما دریافت کنند، به طوری که هم رتبه‌بندی بالا در گوگل داشته باشند و هم بودجه خود را در کنترل داشته باشند.

تعرفه طراحی سایت شرکتی و خدماتی و معرفی کسب و کار

این دسته از سایت ها شامل سایت هایی هستند که به معرفی شرکت مشاغل خدماتی ، آرایشی و کلیه کسب و کار هایی که نیاز به معرفی خود به عنوان یک سایت دارند .

تعرفه طراحی سایت شرکتی و خدماتی در مجموعه مجازی مارکت به عنوان یکی از خدمات مهم ما برای کسب‌وکارها و شرکت‌ها ارائه می‌شود. سایت‌های شرکتی و خدماتی به عنوان یکی از انواع مهم وب‌سایت‌ها، مخصوصاً برای شرکت‌ها، سازمان‌ها، و ارائه‌دهندگان خدمات به وسیله وب در نظر گرفته می‌شوند. این سایت‌ها به منظور نمایش و تعریف از کسب‌وکار یا خدمات ارائه شده، اطلاعات تماس، نمونه کارها، و اخبار و اعلانات مرتبط با کسب‌وکار یا خدمات استفاده می‌شوند.

تعرفه طراحی سایت شرکتی و خدماتی ما با توجه به ابعاد و پیچیدگی پروژه، تعداد صفحات و اجزاء مختلف سایت، نوع محتوا و سفارشی‌سازی‌های مورد نیاز متغیر است. همچنین، درنظر گرفتن نیازهای سئو (بهینه‌سازی موتورهای جستجو) و بهینه‌سازی تجربه کاربری نیز برای تعیین تعرفه اهمیت دارد. در نهایت، هدف ما ارائه بهترین ارزش و خدمات با توجه به بودجه و نیازهای مشتریان است تا آنها بتوانند یک وب‌سایت شرکتی یا خدماتی متمیز و جذاب داشته باشند که همچنان تاثیرگذاری و موفقیت کسب‌وکار یا خدمات خود را افزایش دهند.

قیمت طراحی سایت شرکتی و خدماتی : ۶ تا ۱۵ میلیون تومان

✅ مشاهده کامل قیمت ها و جزییات سایت های شرکتی و خدماتی ( کلیک کنید )

تعرفه طراحی سایت فروشگاهی

تعرفه‌های سایت‌های فروشگاهی در مجموعه مجازی مارکت با توجه به کیفیت و تنوع نیازهای مشتریان طراحی شده‌اند. ما تلاش می‌کنیم تا بهترین قیمت‌ها را ارائه دهیم که با کیفیت عالی و عملکرد بهینه همراه باشند. در عین حال، از قیمت‌های منعطف نیز پشتیبانی می‌کنیم تا بتوانیم نیازهای مالی مختلف مشتریان را در نظر بگیریم. همچنین، ما به شدت اهمیت می‌دهیم که هر پروژه فروشگاه آنلاین منحصر به فردی داشته باشد و به ویژگی‌ها و نیازهای خاص کسب‌وکار شما پاسخ دهد. بنابراین، تعرفه‌های ما به صورت شخصی‌سازی شده و با توجه به پیچیدگی پروژه، تعداد محصولات، سفارشی‌سازی‌ها و سایر عوامل تعیین می‌شوند تا بتوانیم بهترین راهکار را با توجه به نیازهای شما ارائه دهیم.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی : ۸ تا ۲۲ میلیون تومان

✅ مشاهده کامل قیمت ها و جزییات سایت های فروشگاهی ( کلیک کنید )

تعرفه سایت های ارزان قیمت و اقتصادی

تعرفه‌های سایت‌های ارزان قیمت در مجموعه مجازی مارکت برای افرادی مناسب است که در ابتدا به دنبال ایجاد یک حضور آنلاین ساده و با امکانات حداقلی هستند. این نوع سایت‌ها به کاربرانی کمک می‌کنند که با هزینه‌های محدود و در کمترین زمان ممکن، وب‌سایت شخصی یا کسب‌وکار خود را آغاز کنند. این سایت‌ها معمولاً دارای گرافیک و طراحی ساده‌تری هستند و امکانات ابتدایی را برای ارتقاء به صورت تدریجی به شما می‌دهند. بعداً، با گسترش کسب‌وکار یا نیاز به افزودن امکانات بیشتر، می‌توانید سایت خود را به شکلی گسترده‌تر و پیچیده‌تر توسعه دهید. تعرفه‌های ارزان قیمت ما به شما این امکان را می‌دهند که با آغاز ساده و کم هزینه، به تدریج و با توجه به رشد کسب‌وکار خود، سایت خود را به نحوه دلخواه خود تنظیم و توسعه دهید.

قیمت طراحی سایت ارزان و اقتصادی : ۳.۵ تا ۷ میلیون تومان

✅ مشاهده کامل قیمت ها و جزییات سایت های ارزان ( کلیک کنید )

تعرفه طراحی سایت پزشکی

تعرفه‌های طراحی سایت‌های پزشکی در مجموعه مجازی مارکت با توجه به کیفیت و نیازهای ویژه این حوزه طراحی شده‌اند. ما در تلاشی برای ارائه بهترین قیمت‌ها با توجه به استانداردهای کیفیتی برای سایت‌های پزشکی هستیم. تعرفه‌های ما از نظر مالی قابل تنظیم هستند و از قیمت‌های مناسبی برخوردارند تا به پزشکان و مراکز درمانی کمک کنیم تا حضور آنلاین قوی و اثرگذاری داشته باشند. همچنین، ما از قیمت‌های منعطف نیز پشتیبانی می‌کنیم تا بتوانیم نیازهای مختلف ویژه پروژه‌های پزشکی را مدیریت کنیم. هدف ما در مجموعه مجازی مارکت این است که به پزشکان و مراکز درمانی امکان دهیم تا با بودجه خود، سایت‌هایی با کیفیت بالا و قابلیت‌های ویژه‌ای داشته باشند که به افزایش اعتبار و افزونگی کسب‌وکارشان کمک کنند.

قیمت طراحی سایت پزشکی و درمانی : ۶ تا ۲۲ میلیون تومان

✅ مشاهده کامل قیمت ها و جزییات سایت های ارزان ( کلیک کنید )

تعرفه طراحی سایت فروش دوره های آنلاین

تعرفه طراحی سایت‌های فروش آنلاین در مجموعه مجازی مارکت به دقت به توازن بین کیفیت و قیمت توجه داشته است. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین قیمت‌ها را برای سایت‌های فروش آنلاین ارائه دهیم که همراه با کیفیت بالا و امکانات مورد نیاز برای یک تجربه خرید آسان و موفق باشند. ما از قیمت‌های منعطف نیز پشتیبانی می‌کنیم تا بتوانیم نیازهای مالی مختلف مشتریان را در نظر بگیریم. از تازه‌کاران تا کسب‌وکارهای بزرگ، ما سعی داریم تا گزینه‌هایی مناسب برای همه ارائه دهیم تا هر کسب‌وکاری بتواند فرصت‌های فروش آنلاین خود را به بهترین شکل بهره‌برداری کند.

قیمت طراحی سایت پزشکی و درمانی : ۹ تا ۲۳ میلیون تومان

✅ مشاهده کامل قیمت ها و جزییات سایت های فروش دوره ( کلیک کنید )

تعرفه طراحی سایت املاک و آگهی

تعرفه‌های طراحی سایت املاک و آگهی در مجموعه مجازی مارکت به دقت تنظیم شده‌اند تا با توجه به کیفیت بالا و نیازهای ویژه این صنعت، بهترین قیمت‌ها را ارائه دهیم. ما درک عمیقی از مهمیت ویژگی‌های گرافیکی، ساختار اطلاعاتی، و امکانات مورد نیاز برای یک وب‌سایت املاک و آگهی داریم. همچنین، درک ما از تنوع در این صنعت به ما اجازه می‌دهد تا تعرفه‌های منعطفی را ارائه دهیم که با توجه به انواع مختلف پروژه‌ها و امکانات مورد نیاز، به انتخابی مناسب برای مشتریان کمک کنند. با تعهد به ایجاد وب‌سایت‌هایی با کیفیت و کارآمد، ما امکان می‌دهیم که املاک و آگهی شما به بهترین شکل ممکن به نمایش درآید و به جذب مشتریان بیشتر و افزایش موفقیت کسب‌وکار شما کمک کند.

قیمت طراحی سایت املاک و آگهی : ۹ تا ۳۰ میلیون تومان

✅ مشاهده کامل قیمت ها و جزییات سایت های املاک و آگهی ( کلیک کنید )

تعرفه طراحی سایت کدنویسی از پایه و کاملا سفارشی سازی شده

قیمت طراحی سایت کدنویسی و پروژه‌های کاملاً سفارشی در مجموعه مجازی مارکت با توجه به کیفیت و سطح پیچیدگی سایت‌ها به شکلی طراحی شده‌اند که بهترین ارزش را برای مشتریان ارائه دهند. ما به دقت نیازها و اهداف پروژه‌های سفارشی را مورد تحلیل قرار داده و سپس قیمت‌گذاری منطبق با نیازهای مختلف را انجام می‌دهیم. این نوع پروژه‌ها می‌توانند به شکلی یکتا و کاملاً شخصی‌سازی شده باشند و به توجه به پیچیدگی کدنویسی و تعامل‌های مختلف در سایت‌ها تغییر کنند. برای اطلاعات بیشتر و دریافت تعرفه دقیق برای پروژه خود، شما می‌توانید با ما تماس بگیرید تا توضیحات دقیق‌تری در مورد نیازها و توقعاتتان به اشتراک بگذارید و ما با کمال دقت، بهترین پیشنهاد را برای شما ارائه دهیم.

قیمت طراحی سایت کد نویسی و کاملا سفارشی سازی شده : تماس بگیرید

برای کسب و کار شما سایتی برازنده طراحی خواهیم نمود

سوالات متداول در خصوص خدمات طراحی سایت :

در ادامه برخی از سوالات متداول شما عزیزان آورده شده است که با مطالعه آن ها ممکن است شما نیز به پاسخ برخی از خواسته های خود برسید . اگر همچنان موضوعی برای شما نا مفهوم باقی ماند می توانید آن را به راحتی از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما  در میان گذارید تا به طور کامل جوابگوی شما باشیم …

چطور می توانیم به شما اعتماد نماییم ؟۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۹:۵۷:۵۶

تیم مجازی سال هاست که به کار پشتیبانی و طراحی سایت مشغول است ، با ثبت قرار داد و ارسال تعهد نامه رسمی برای شما متعهد به اجرای تمام توافقات انجام شده خواهد بود . همچنین ما را همواره در آدرس : تهران – خ انقلاب بعد از خ دانشگاه روبروی سینما سپیده ساختمان فروردین واحد اول می توانید ملاقات نمایید و یا با شماره ۰۲۱۶۶۹۸۹۳۷۰

پشتیبانی سایت چیست ؟۱۳۹۸/۴/۱ ۷:۲۷:۳۷

در زمان پشتیبانی ما موظف هستیم تا در بروز هر گونه خطا و یا ایراد در سایت آن را سریعا برای شما رفع گردانیم و به شما پاسخگو باشیم

دامنه و هاست را از کجا تهیه کنم ؟۱۳۹۸/۴/۱ ۷:۲۴:۳۷

شما می توانید از شرکت های بسیاری که در این زمینه فعالیت می کنند استفاده کنید.

ولی پیشنهاد ما استفاده از خدمات سایت کیپر می باشد زیرا که ما تمام کارهای مورد نیاز هاست و دامنه شما را انجام خواهیم داد و هاست های ارائه شده از بهترین هاست داخل ایران می باشند .
سرعت و امنیت بالا از برترین ویژگی های هاست تحویلی به شما می باشد

برای داشتن یک وب سایت به چه چیزهایی نیاز است ؟۱۳۹۹/۱۲/۱۳ ۱۹:۴۷:۴۵

برای داشتن یک سایت قدرتمند شما نیاز به یک دامنه ، هاست و یک قالب سایت خواهید داشت

پشتیبانی حرفه ای پس از تحویل: تضمینی برای داشتن وبسایتی بدون دغدغه

شرکت مجازی مارکت با افتخار اعلام می‌کند که علاوه بر ارائه خدمات برجسته در زمینه طراحی و توسعه وبسایت، در بخش پشتیبانی پس از تحویل نیز تعهدات قابل توجهی دارد. ما به مشتریان خود اطمینان می‌دهیم که پس از راه‌اندازی وبسایت، همچنان به عنوان یک شریک اعتمادی در کنارشان خواهیم بود. تیم پشتیبانی ما آماده است تا به سوالات، نیازها و درخواست‌های مرتبط با عملکرد و قابلیت‌های وبسایت پاسخ دهد. از به‌روزرسانی‌های فنی تا رفع مشکلات احتمالی، هدف ما اطمینان حاصل کردن از عملکرد بی‌نقص و پایدار وبسایت شماست. به علاوه، ما ارائه منابع آموزشی و راهنمایی‌هایی نیز در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم تا آن‌ها بتوانند با استفاده از ابزارها و محتوای وبسایت بهره‌وری بیشتری را تجربه کنند. تعهد ما به پشتیبانی مستمر نشان از اهمیتی است که به ارتباط بلندمدت با مشتریان خود می‌دهیم و تضمینی برای موفقیت بهتر وبسایت شما محسوب می‌شود.

چرا طراحی سایت خودمان را باید به شرکت مجازی مارکت بسپاریم ؟

“اگر به دنبال تجربه‌ای بی‌نظیر در دنیای وب بوده و می‌خواهید وب‌سایتی با کیفیت برای کسب‌وکار یا پروژه خود ایجاد کنید، شرکت مجازی مارکت انتخابی بی‌مشابه است. ما با سابقه و تجربه در طراحی و توسعه وب، به طور خلاقانه و حرفه‌ای به تمام جنبه‌های وب‌سایت‌های شما پرداخته و همچنین از جدیدترین تکنولوژی‌ها و استانداردهای روز دنیا استفاده می‌کنیم. اعتماد به ما برای پروژه‌های طراحی و توسعه وب‌سایت خود به معنای دستیابی به کیفیت بالا، بهینه‌سازی سرعت و کارایی، و در نهایت، موفقیت بی‌پایان در دنیای آنلاین است. با توجه به تعهد ما به ارائه بهترین خدمات و کارگران متخصص در تیم ما، انتخاب ما برای طراحی وب‌سایت‌های شما، تضمینی برای تمامی نیازها و اهدافتان است.”

طراحی‌های شخصی‌سازی شده و مطابق سلیقه شما

تعرفه‌های طراحی سایت ما، برای افرادی که به دنبال یک تجربه شخصی‌سازی شده و ویژه هستند، ایده‌آل هستند. ما در شرکت مجازی مارکت به عنوان تیمی از متخصصان در حوزه طراحی و توسعه وب، توانایی بی‌نظیر در ایجاد وب‌سایت‌هایی داریم که به شکلی کاملاً مطابق با سلیقه و نیازهای شما باشند. با مشاوره و درک عمیق از هدف و اهداف شما، ما وب‌سایتی منحصر به فرد و به روز ایجاد می‌کنیم که نه تنها از نظر ظاهری جذاب و گرافیکی دلچسب است، بلکه همچنین از نظر عملکرد و تجربه کاربری عالی برخوردار است.

توانایی ما در انعطاف و سفارشی‌سازی بی‌پایان سایت‌ها، به شما این امکان را می‌دهد که به تمامی نیازها و انتظارات خود پاسخ دهید. با توجه به تعهد ما به ارائه بهترین خدمات و با توجه به تجربه متخصصان در تیم ما، ما می‌توانیم یک وب‌سایت دقیقاً به اندازه شما، با طراحی و امکاناتی که شما در آن دنیا را به تصویر کشیده‌اید، ایجاد کنیم. طراحی شخصی‌سازی شده و مطابق با سلیقه شما، نه تنها تجربه منحصر به فردی را برای مخاطبانتان ایجاد می‌کند، بلکه از نظر تجاری نیز به شما کمک می‌کند تا به برجستگی در آنلاین دنیا دست پیدا کنید.

طراحی سایت تعرفه طراحی سایت حرفه ای و کیفیت مناسب

سایت هایی با قابلیت توسعه در آینده و انعطاف پذیری بالا

سایت‌هایی که توسط ما طراحی می‌شوند، به علاوه از ظاهر جذاب و کاربردی، دارای ویژگی قابلیت توسعه و انعطاف‌پذیری فراوان نیز می‌باشند. ما در طراحی از ساختارهای پیشرفته و معماری مدولار استفاده می‌کنیم تا بتوانیم به راحتی و بدون نیاز به اعمال تغییرات بزرگ، افزونه‌ها، قابلیت‌ها و بخش‌های جدید را به سایت اضافه کنیم. این انعطاف‌پذیری به شما اجازه می‌دهد تا به مرور زمان با تغییرات در نیازها و رشد کسب‌وکار، وبسایت خود را به‌روز کنید و تطابق دهید.

علاوه بر این، ساختار ما به گونه‌ای طراحی می‌شود که به سادگی می‌توانیم بخش‌ها و قسمت‌های مختلف وبسایت را تغییر دهیم و اصلاحات را انجام دهیم. این امکان به معنای کاهش هزینه و زمان موردنیاز برای تغییرات در آینده است.

با این توجه، هر چه پروژه بزرگتر می‌شود یا نیازها تغییر می‌کنند، سایت شما به‌روز و قابل توسعه باقی می‌ماند. این یعنی سرمایه‌گذاری شما در طراحی وبسایت با افزایش زمان بهره‌وری و انطباق با تغییرات رشد کسب‌وکار شما همراه خواهد بود.

مهمترین عوامل در تعیین قیمت طراحی سایت

در تعیین قیمت طراحی سایت، عوامل متعددی در نظر گرفته می‌شوند که اهمیت آنها نمی‌تواند نادیده گرفته شود. این عوامل شامل پیچیدگی و ابعاد پروژه، تعداد صفحات و اجزاء مختلف سایت، سطح سفارشی‌سازی و نیاز به توسعه اختصاصی، نوع محتوا و گرافیک، سطح بهینه‌سازی سئو (بهینه‌سازی موتورهای جستجو)، نیاز به امکانات و اپلیکیشن‌های ویژه، تدارکات امنیتی و مواردی از این دست است. همچنین، تجربه و تخصص تیم طراحی نیز به عنوان یکی از موارد مهم در تعیین قیمت تاثیرگذار است. با توجه به همه این عوامل، تعرفه‌های قیمت طراحی سایت تنظیم می‌شوند تا بهترین ارزش ممکن را برای مشتریان ارائه دهند و به آنها کمک کنند تا پروژه‌های خود را با کیفیت عالی و در رژیم مالی مطلوب انجام دهند.

عقد قرارداد جهت شروع پروژه طراحی سایت

عقد قرارداد طراحی سایت با مجموعه مجازی مارکت نشان‌دهنده شروع یک مسیر موفق برای تولید یک وب‌سایت منحصر به فرد و مؤثر است. این قرارداد نه تنها تعهدات و مسئولیت‌های هر دو طرف را به دقت مشخص می‌کند بلکه شرایط مالی، زمانبندی، حفاظت از حقوق مالکیت فکری، و سایر جزئیات پروژه را نیز تعریف می‌کند. این عقد قرارداد به مشتریان اطمینان می‌دهد که ما به تعهدات خود در ارائه خدمات طراحی سایت پایبند خواهیم بود و از طرف دیگر، به ما امکان می‌دهد که با اطمینان از پیشرفت پروژه و انجام کارها به موقع، بهترین خدمات را ارائه دهیم. این قرارداد مبنایی است که بر اساس آن، همکاری ما با مشتریان برای ایجاد وب‌سایتی بی‌نظیر و تاثیرگذار آغاز می‌شود.

اطلاعات تماس

تهران ، خیابان انقلاب بین خیابان دانشگاه و ابوریحان ساختمان فروردین واحد اول
( با کلیک دکمه های زیر به راحتی با ما در تماس باشید )

۱۴۰۲/۶/۱۳ ۱۰:۴۹:۵۰

ثبت ديدگاه