زمانی که قصد خرید لپ تاپ دارید باید در عین حال از دستگاه خود نیز در برابر ضربه و آسیب محافظت کنید. با راهنمای خرید کیف لپ تاپ خوب، یکی از مهمترین لوازمی که برای محافظت از لپ تاپ خود نیاز دارید را به راحتی بدست آورید. برای خرید کیف لپ تاپ معیارهای مختلفی وجود دارد؛ در ادامه با مهمترین فاکتورها در جهت خرید کیف لپ تاپ آشنا شوید.

خرید کیف لپ تاپ خوب

چرا به کیف لپ تاپ نیاز داریم؟

لپ تاپ یک وسیله بسیار ضروری در زندگی روزمره انسان به شمار می آید. اگرچه موبایل و تبلت کار را برای افراد راحت کرده اما همچنان استفاده از لپ تاپ ضروری خواهد بود. از این رو برای حفظ سلامت و امنیت دستگاه حین خروج از منزل و در خیابان، داشتن کیف برای لپ تاپ مورد نیاز است. به موارد زیر در راهنمای خرید کیف لپ تاپ خود دقت کنید:

 • جا به جایی دستگاه به همراه کیف آسان تر است.
 • کیف لپ تاپ تا حد امکان از ایجاد ضربه و آسیب به دستگاه شما جلوگیری می کند.
 • برای همراه داشتن لوازم جانبی دستگاه مانند موس و شارژر به کیف لپ تاپ نیاز دارید.
 • کیف جلوی کثیفی لپ تاپ را می گیرد.
 • می توان برای انواع لپ تاپ از آن استفاده کرد.
 • این محصول تا حدی جلوی سرقت توسط دزدان را می گیرد.

نکات مهم در راهنمای خرید کیف لپ تاپ خوب کدام است؟

لپ ‌تاپ شما به طور حتم نیازمند یک کیف خوب و کاربردی است. حالا این سوال پیش می آید که کیف لب ‌تاپ خوب کدام است؟ برای پاسخ به این سوال باید نکات مهم در راهنمای خرید کیف لب ‌تاب خوب را بررسی کنیم:

00c4d785 f155 4432 ad43 6deea224c030 راهنمای خرید کیف لپ تاپ خوب

اندازه

ابتدا لازم است که با اندازه لپ تاپ خود آشنا باشید و سپس دست به خرید کیف لپ تاپ بزنید. اگر بدون توجه به اندازه دستگاه خود اقدام به خرید کنید، ممکن است سایز مناسبی از کیف را تهیه نکنید.

جنس

یکی از فاکتورهای مهم در راهنمای خرید کیف لپ تاپ خوب توجه به جنس این کیف است؛ مهم است تا کیف  در مقابل گرما زیاد یا سرما شدید، برف یا همچنین باران آسیبی به لب ‌تاپ نرسد. کیف لپ تاپ از جنس های متنوعی ساخته و طراحی می شود؛ مانند:

 • نایلون
 • پلی استر
 • برزنت
 • چرم
 • نئوپرن

باید بدانید که زمان خرید کیف لپ ‌تاپ، مطمئن شوید که از ضربه ‌گیرهای باکیفیت در این محصول استفاده شده باشد.

73ea54c4 4ee4 4059 b71b d2e989c168bf راهنمای خرید کیف لپ تاپ خوب

جادار بودن و سازماندهی آسان وسایل

آیا کیف را برای استفاده روزمره می خواهید یا برای حمل لپ ‌تاپ خود در سفر به آن نیاز دارید؟ حتما باید به تعداد جیب ‌ها و اندازه محفظه داخلی کیف لپ تاپ توجه کنید. دقت کنید که داخل کیف لپ تاپ جایی برای کلیدها، سیم ‌ها و مدارک، آب و مواد خوراکی وجود داشته باشد.

جیب برای کیف لپ تاپ

برای ایمنی بیشتر لپ تاپ بهتر است کیفی که خریداری می کنید از جیب های جداگانه تشکیل شده باشد.

کیفیت زیپ کیف

از مهمترین قسمت های این مدل از کیف ها، زیپ‌ های استفاده شده در آن است. لازم است که کیف لپ تاپ مناسبی پیدا کنید که دارای زیپ با کیفیتی باشد. به سراغ کیفی با زیپ دارای دندان های متالیکی بروید؛ چرا که ماندگاری زیپ‌ های متالیک بیشتر از انواع دیگر آنها است. سعی کنید تا حد امکان از کیف هایی که دارای زیپ پلاستیکی هستند، استفاده نکنید.

9c1b7d55 5a61 4d01 b035 ffb610ca6583 راهنمای خرید کیف لپ تاپ خوب

کاربردی بودن کیف لپ تاپ

وقتی می‌خواهید یک کیف لپ تاپ انتخاب کنید، مهم نیست که دانشجو، کارمند یا خانه‌دار باشید. برای تمامی سلیقه ها و کارایی ها یک کیف اختصاصی نیز وجود دارد. اگر مسافر باشید بهترین کیف لپ تاپ برای شما می تواند کوله پشتی باشد و به آسانی حمل شود.

ویژگی ‌های یک کیف لب ‌تاپ خوب چیست؟

یک کیف مناسب برای لب ‌تاپ باید از ویژگی ‌هایی برخوردار باشد تا علاوه بر محافظت از لب ‌تاپ، بدن شما را نیز خسته نکند و کارایی مناسبی برای شما نیز داشته باشد. تعدادی از این ویژگی ‌ها به شرح زیر عبارت اند از:

 • متناسب بودن با سایز لپ ‌تاپ شما
 • استفاده از مواد باکیفیت در تولید و طراحی
 • خوش ‌دست بودن
 • بالا نبودن وزن خود کیف لپ تاپ
 • دارا بودن ضربه‌ گیر‌های باکیفیت

هزینه کیف لپ تاپ خوب چقدر است؟

زمان انتخاب کیف لپ تاپ شما باید هزینه این محصول را نیز در نظر بگیرید؛ زیرا این کیف با قیمت ‌های متنوعی در بازار موجود است. اکنون می ‌توانید کیف ‌های لپ تاپ زیادی را با کیفیت و طراحی زیبا به همراه قیمت مناسب از سایت جانبی تهیه نمایید.

6fe9dde6 e4b3 4b53 bc81 2b02e060f34e راهنمای خرید کیف لپ تاپ خوب

سخن پایانی

در این مطلب تلاش کردیم به ضروری ترین فاکتورها در راهنمای خرید کیف لپ تاپ خوب اشاره کنیم. اگر در خرید این کیف با کیفیت طبق کاربرد مد نظر خود عمل کنید حتما بهترین مورد را انتخاب خواهید کرد. می توانید با مراجعه به بخش کوله پشتی و کیف لپ تاپ سایت های معتبر انواع کیف ها را ببینید و بررسی کنید.